Chcesz założyć konto u bukmachera, ale obawiasz się, że możesz ponieść jakieś niespodziewane, dodatkowe koszty? Dowiedz się, jak dokładnie wygląda obstawianie i zakładanie konta do obstawiania. Kilka minut i wszystko stanie się dla ciebie jasne!

Czy legalny bukmacher jest darmowy?
Czy legalny bukmacher jest darmowy?

Obstawianie meczów za darmo

Nie brakuje w naszym kraju firm z licencją Ministerstwa Finansów. To cieszy, bo obecnie mamy naprawdę spory wybór portali, gdzie można stawiać kupony na wydarzenia piłkarskie, siatkarskie albo mówiąc ogólniej – sportowe.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Mimo że dla niektórych takie pytanie może wydawać się śmieszne, nadal istnieją osoby, które nie do końca wiedzą, na jakiej zasadzie działa legalny bukmacher i czy jest on darmowy. Warto poznać tę wiedzę, jeśli jeszcze się jej nie posiada.

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Legalny bukmacher – granie przez internet

Przede wszystkim pamiętaj, że żadna firma bukmacherska nie pobiera opłat za grę poza kwotą, jaką inwestujesz w kupon. Jeżeli więc chcesz zagrać zakład za 5 złotych, to płacisz dokładnie tyle i nic poza tym.

Nie ma bukmacherów w naszym kraju, którzy oferowaliby jakieś specjalne konta premium i tym podobne. Jeżeli znajdziesz gdzieś w sieci sprzeczne informacje, wiedz, że właśnie jesteś na dobrej drodze, by dać się złapać w pułapkę oszustów.

Bez względu na czy grasz w STS, u bukmachera Fortuna czy Etoto – u każdego z nich płacisz tylko za samo obstawianie. Pamiętaj, że taka kwota może ci się zwrócić, bo jeżeli postawisz 2 złote, możesz wygrać dzięki temu 50, 100 albo i jeszcze więcej!

Każdy bukmacher online nie tylko nie pobiera opłat za korzystanie ze strony, ale również pozwala na odbieranie wielu promocyjnych bonusów i tym podobnych. Na łamach naszej strony często piszemy o ofertach specjalnych, jakie warto brać pod uwagę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułBonusowy pressing na elimiancje Euro 2020 w Fortuna Online!
Następny artykułBetClic bonus powitalny. Rejestracja z premią
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.