Planujesz aktywnie obstawiać zbliżające się mecze eliminacji Euro 2020? Fortuna Online ma dla ciebie promocję Bonusowy pressing, gdzie do zdobycia jest 10 PLN premii!

Bonusowy pressing na elimiancje Euro 2020 w Fortuna Online!
Bonusowy pressing na elimiancje Euro 2020 w Fortuna Online!

Bonus na mecz Polski

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 7-9 czerwca. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, twoim zadaniem jest postawienie co najmniej trzech kuponów kwalifikacyjnych. W ten sposób otrzymasz dokładnie 10 PLN, które będziesz mógł wykorzystać na dalsze obstawianie meczów.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Do promocji kwalifikuje się każdy, kto zagra minimum trzy kupony o kursie wynoszącym co najmniej 10 złotych brutto. W każdym muszą być przynajmniej trzy typy, w tym minimum jeden dotyczący spotkania eliminacji Euro 2020.

Eliminacje euro 2020 obstawianie
Eliminacje euro 2020 obstawianie

Eliminacje Euro 2020 z premią Fortuna

Gracz otrzyma dodatkowe pieniądze w formie punktów lojalnościowych. Nagroda wynosi dokładnie 1400 punktów, co odpowiada kwocie 10 PLN.

Akcja nie obejmuje zakładów zagranych z wykorzystaniem produktów specjalnych, na przykład, zakładów specjalnych, Hitu Dnia i Eksperta+. Liczą się tylko kupony AKO, SOLO oraz MAXIKOMBI. Masz już zatem jakieś pewniaki dnia?

Nie masz jeszcze konta na stronie bukmachera? Cały czas możesz je założyć i tym samy wykorzystać Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Na start nowi gracze mogą otrzymać nawet 1000 PLN na grę na prawdziwe pieniądze.

Legalny bukmacher Fortuna dla każdego gracza przygotował maksymalnie jeden prezent pieniężny. Dodatkowe środki powinny pojawić się na odpowiednich iKontach w dniu 10 czerwca.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułTotalbet daje 5 PLN za każdego gola Polaków przeciwko Kolumbii!
Następny artykułCzy legalny bukmacher jest darmowy?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.