Posiadasz albo chcesz poznać kod promocyjny do bukmachera Fortuna? Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, możesz na start zgarnąć nawet 20 PLN jako freebet i na tym jeszcze nie koniec!

Jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera Fortuna?
Jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Fortuna bonus powitalny 2020

Każdy nowy gracz ma prawo odebrać w Fortunie bonus powitalny, na który składają się aż trzy premie. To jedyny w swoim rodzaju prezent dla nowo zarejestrowanych. Legalny bukmacher Fortuna oferuje też na rok 2020 specjalny kod promocyjny BETONLINE, który można wpisać tylko przy zakładaniu konta!

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Co trzeba zrobić, by zgarnąć kasę? Nic szczególnego, bo wszystko sprowadza się po prostu do rejestracji, wpłaty i obstawiania na www.eFortuna.pl! Już na start można otrzymać 20 PLN za samo zapisanie się do bukmachera, a potem jest już tylko ciekawiej! 🙂

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Na co składa się dostępny u bukmachera Fortuna bonus powitalny 2020? Poniżej mamy dla was pełną rozpiskę tego, co można otrzymać u tego bukmachera po dokonaniu rejestracji. Okazuje się, że jest w czym wybierać!

Co dostaje się za rejestrację konta w Fortunie?
⬇️⬇️⬇️

  • 20 PLN na obstawianie
  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka
  • Do 1000 PLN za pierwszy depozyt

Prawdopodobnie nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że przy rejestracji można wykorzystać hasło promocyjne i to jest ku temu jedyna okazja. Owszem, kod działa cały czas, ale tylko przy rejestracji można go wpisać, a następnie zgarnąć bonus na start w podanych wyżej formach!

Kod promocyjny BETONLINE jest cały czas aktywny na stronie www.eFortuna.pl. Najlepiej świadczy o tym to, że kiedy go wpisujemy, wyświetla się symbol „ptaszka”, który oznacza akceptację ze strony bukmachera. Nie wszystkie kody z internetu tak działają!

Fortuna – warto grać czy nie?

Dlaczego Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce? Oferuje oglądanie meczów za darmo, wysokie kursy i mnóstwo ciekawych promocji. A wszystko to całkowicie zgodnie z obowiązującym u nas prawem! Sporo osób pyta się, czy warto tu grać czy nie, ale na to każdy musi odpowiedzieć sobie już sam!

Niektórzy początkujący gracze mogą mieć problem z tym, w jaki sposób wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Na szczęście, w dobie internetu możemy przygotować dla was specjalny poradnik, gdzie zobaczycie, jak wygląda rejestracja krok po kroku albo jak kto woli – od A do Z.

Fortuna umożliwia nie tylko obstawianie na stronie internetowej. W ofercie tej marki znajduje się także aplikacja bukmacherska, z poziomu której da się zarówno stawiać kupony, jak i śledzić na żywo poczynania swoich ulubionych sportowców!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku