Masz ochotę zarobić tylko na tym, że reprezentacja Polski będzie trafiać do bramki rywala? Zerknij na najnowszą ofertę specjalną, jaka przygotowana została przez Totalbet!

Totalbet daje 5 PLN za każdego gola Polaków przeciwko Kolumbii!
Totalbet daje 5 PLN za każdego gola Polaków przeciwko Kolumbii!

Bonus dla graczy Totalbet

W tym roku na boiskach w Polsce rozegrane zostaną mistrzostwa świata do lat 20. W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni zagrają przeciwko Kolumbii i to właśnie tego pojedynku dotyczy najnowsza promocja Totalbet.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Bukmacher przygotował ofertę, w której możesz otrzymać 5 złotych za każdego gola Polski w czwartkowym meczu. Trzy gole to 15 PLN, cztery 20 i tak dalej, i tak dalej.

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Bonusy bukmacherskie 2019

Do promocji kwalifikują się wszyscy zarejestrowani w Totalbet, jednak trzeba wziąć pod uwagę, iż bonus jest przyznawany tylko tym, którzy postawili kupon za co najmniej 20 PLN z typem na zwycięzcę meczu Polska – Kolumbia U20.

Jedynie zakłady prematch są brane pod uwagę. Nie możesz stawiać meczów LIVE, jeśli chcesz zgarnąć „piątaka” za każdą bramkę!

Promocja przygotowana została z myślą o klientach bukmachera Totalbet. Jeżeli jeszcze nie masz u niego konta, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili.

Przypominamy, że obecnie nie jest wymagany żaden kod promocyjny, by na zień dobry otrzymać Totalbet bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN, a potem nawet 500 PLN po dokonaniu przelewu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku