Mimo że Etoto jest na polskim rynku od dobrych kilku lat, swoją obecność w internecie udowadnia bardzo mocno dopiero od nieco ponad roku. Jaki jest bukmacher o nazwie Etoto i dlaczego w ostatnim czasie tak wielu graczy postanowiło założyć w nim konto?

Legalne zakłady bukmacherskie Etoto
Legalne zakłady bukmacherskie Etoto

Etoto najlepszy Polski bukmacher?

Bukmacher Etoto od pewnego czasu współpracuje z wieloma znanymi osobami związanymi ze sportem. Ambasadorem marki jest Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Michał Pol oraz Tomasz Smokowski. Żadnego z tych panów fanom piłki nożnej nie trzeba przedstawiać. Nie ma też co ukrywać, że ich obecność wpłynęła bardzo pozytywnie na renomę firmy.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oczywiście, twarze celebrytów to nie wszystko, co ma do zaoferowania Etoto. Od dłuższego czasu bukmacher bardzo dobrze radzi sobie na tle konkurencji w kwestii bonusów powitalnych. Jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się najwyższą premią startową na rynku, a obecnie jako jedyny w Polsce pozwala na zgarnięcie nie 100, a aż 200% wartości pierwszej wpłaty.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
STS darmowy kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Etoto bonus powitalny

Chcąc założyć konto na oficjalnej stronie bukmachera Etoto, wystarczy odwiedzić oficjalny portal tej marki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie bardzo prostego formularza, gdzie należy podać dane na swój temat, czyli imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL itp. Oczywiście, dostęp do strony posiadają tylko i wyłącznie te osoby, które ukończyły 18. rok życia.

etoto promocje
etoto promocje i darmowe bonusy

Na ten moment w Etoto dla nowych graczy przygotowano aż dwie premie powitalne. Co bardzo ważne, nie trzeba tutaj podawać żadnych specjalnych kodów promocyjnych, aby zyskać jeszcze więcej od innych. Każdy przez tego bukmachera traktowany jest na równych zasadach!

Promocje bukmacherskie Etoto

Założenie konta i odebranie bonusu powitalnego to jeszcze nie wszystko, na co można liczyć od Etoto. Każdy gracz zarejestrowany u tego bukmachera może regularnie odbierać różnego rodzaju premie – zarówno w postaci freebetów, jak i bonusów za kolejne depozyty. Marka znana jest z tego, że organizuje sporo rożnego rodzaju promocji o dość konkurencyjnych warunkach.

Oferty w Etoto są w taki sposób tworzone, żeby były dostępne i korzystne zarówno dla osób grających na wysokie stawki, jak i tych, co stawiają kupony od czasu do czasu i za niewielkie pieniądze.

Bukmacher Etoto. Opinie graczy

Co o Etoto sądzą gracze? Przede wszystkim chwalą stronę internetową, która jest bardzo przejrzysta i działa bez zarzutów. Spore plusy zbiera również mobilna odsłona portalu oraz wspomniane już przez nas promocje, których nie brakuje niemal w każdym tygodniu w trakcie sportowego sezonu.

Niestety, Etoto posiada także wady, o których trzeba wspomnieć. Przede wszystkim – nie mamy tutaj możliwości płacenia za pomocą Skrilla oraz innych popularnych portfeli elektronicznych. Bukmacher obsługuje tylko karty płatnicze i ekspresowe przelewy z polskich banków. Jak na dzisiejsze realia, to stosunkowo niewiele.

Etoto punkty stacjonarne
Etoto punkty stacjonarne w Polsce

Etoto aktualny kod promocyjny

Jeżeli rejestrujemy się w Etoto, nie będziemy w żadnym momencie proszeni o podanie kodu promocyjnego. Dopiero po dokonaniu rejestracji istnieje możliwość wprowadzenia różnego rodzaju haseł. To dostępne jest jednak tylko w przypadku, gdy zostanie zorganizowana odpowiednia promocja z kodem.

Etoto w przeciwieństwie do innych polskich bukmacherów nie ma dla nowych graczy dwóch ofert – jednej dla posiadaczy kodów, a drugiej dla pozostałych.

Obstawianie w Etoto

Każdy z nas lubi mieć konto bukmacherskie na stronie internetowej, gdzie jest duży wybór zakładów do grania. W przypadku Etoto nie można absolutnie narzekać na to, co znajduje się w ofercie. Poza piłką nożną znajdziecie tutaj niemal wszystko, co tylko da się obstawiać ze sportu. Rzecz jasna, większość da się grać również w dziale Zakłady Na Żywo!

Etoto aktualna oferta
Etoto aktualna oferta zakładów bukmacherskich

Etoto punkty naziemne

Bukmacher Etoto posiada na terenie całego kraju punkty naziemne, jednak nie ma co ukrywać, że jest to firma, która przede wszystkim skupia się na działalności internetowej. Zdecydowanie bardziej opłaca się gra online niż stawianie kuponów w oddziałach. Dlaczego? Nie tracimy czasu, a poza tym nie musimy nawet ruszać się z domu czy miejsca, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Warto także podkreślić fakt, że to gracze internetowi przede wszystkim mają prawo do korzystania z wszelkiego rodzaju promocji w tym bonusu powitalnego!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułFreebet na derby Mediolanu w Totolotku!
Następny artykułLegalne zakłady bukmacherskie Forbet
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.