Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny, w ramach którego można zgarnąć nawet 500 PLN na dobry początek obstawiania. Jak dokładnie to działa?

BetClic bonus powitalny. Rejestracja z premią
BetClic bonus powitalny. Rejestracja z premią

BetClic bonus na start

Strona BetClic Polska działa zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Oznacza to, że możesz korzystać z jej usług całkowicie legalnie! Ta marka działalność w szarej strefie ma już za sobą, co jest bardzo dobrą wiadomością dla graczy. Nieprawdą jest zatem to, co można znaleźć w sieci – Betclic nielegalny nie jest i raczej już nigdy nie będzie!

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Każdy, kto chce otrzymać bonus powitalny Betclic, musi założyć konto u tego bukmachera. Rejestracja jest darmowa i trwa dosłownie kilka chwil. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie brałeś udziału w obstawianiu, z założeniem konta nie powinieneś mieć większych problemów.

Czy bonus mogą otrzymać tylko nowi gracze? Tak, a do dlatego, że liczy się tutaj pierwszy kupon zagrany po dokonaniu rejestracji konta. Innymi słowy, aktualni gracze nie mają możliwości odebrania premii.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Promocje bonusowe BetClic 2019

Jak dokładnie wygląda obstawianie bonusu powitalnego? Nie ma w tym nic szczególnie trudnego. Gracz stawia pierwszy kupon na stronie legalnego bukmachera Betclic, a gdy coś pójdzie nie po jego myśli, dostanie pełny zwrot wniesionej stawki.

Kod promocyjny Betclic brzmi „KOD500” i właśnie 500 złotych maksymalnie można otrzymać w ramach oferty specjalnej przygotowanej dla nowo zarejestrowanych!

BetClic daje nowym graczom maksymalnie 500 PLN, ale nie znaczy to wcale, że każdy nowy klient musi postawić aż tak dużą kwotę, by otrzymać bonus na start. W tym przypadku liczy się każdy zakład – nieważne czy postawiony jest LIVE czy pre-match. Do premii kwalifikuje się nawet działalność w aplikacji mobilnej!

Nie jest wykluczone, że wkrótce darmowy bukmacher Betclic pokaże kolejne promocje dla swoich klientów. O najważniejszych z nich informujemy na stronie na bieżąco!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułCzy legalny bukmacher jest darmowy?
Następny artykułBetClic pokazuje mecze za darmo online?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.