Na czym dokładnie polega bonus powitalny u bukmachera STS? Czy jest to promocja skierowana do wszystkich czy jedynie dla posiadaczy specjalnych kodów promocyjnych?

Bonus powitalny STS
Bonus powitalny STS

Legalny bukmacher STS – bonus na start

Bukmacher STS należy do jednych z najpopularniejszych w naszym kraju. Jakby na to nie spojrzeć, tę markę zna prawie każdy, a już na pewno wszyscy interesujący się obstawianiem meczów w punktach czy internecie.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jeżeli nie macie jeszcze konta w STS, rejestracji możecie dokonać w każdej wolnej chwili. Warto przy tym pamiętać o jednym, ale bardzo istotnym fakcie – wszyscy nowi gracze mogą odebrać u bukmachera specjalny bonus powitalny na start.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

To, co powinno was zainteresować to bez wątpienia fakt, iż żaden STS kod promocyjny nie jest wymagany do zgarnięcia premii za założenie konta. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu i gotowe! Natomiast Kod promocyjny BETONLINE daje inny bonus, bez depozytu w wysokości aż 29 PLN.

STS jest bukmacherem z licencją Ministerstwa Finansów, co oznacza, że można korzystać z jego usług bez obaw o łamanie obowiązujących u nas przepisów. Oczywiście, nie jest to jedyny tego typu portal na rynku i dlatego przed założeniem konta warto sprawdzić, co oferują inne.

Dobrą ofertę dla nowo zarejestrowanych graczy w tym momencie posiada firma bukmacherska Totalbet. Możecie w niej otrzymać nawet bonus bez konieczności składania depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku