Nie wszyscy z nas lubią ryzykować, ale nie ma co ukrywać, że typowe „pewniaki” nie są w stanie zapewnić nam wysokich wygranych. Jak zatem wygląda kwestia mniej bezpiecznych zakładów u bukmachera?

Ryzykowne zakłady bukmacherskie. Grać czy nie?
Ryzykowne zakłady bukmacherskie. Grać czy nie?

Ryzykowne zakłady bukmacherskie

Nie istnieje uniwersalna definicja, kiedy zakład jest ryzykowny, a kiedy nie. Można jednak przyjąć, że ryzykowne obstawianie to takie, gdzie kurs jest dość wysoki, natomiast my dość niepewnie czujemy się przy jego typowaniu.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Na każdej stronie, czy to bukmachera Fortuna, czy Etoto, znaleźć można wiele interesujących zakładów o sporych notowaniach. W przypadku wygranej możemy sporo zarobić, ale – oczywiście – szanse są na to mniejsze, niż przy grze po kursie 1.10 czy 1.20.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Każdy ma swój sposób na zawieranie ryzykownych zakładów. Niektórzy się ich boją, a inni – wręcz przeciwnie. Najlepsza sytuacja to taka, gdy nie wyrabiamy w sobie nawyku ryzykowania, ale jesteśmy w stanie postawić coś po wysokim kursie, opierając się na skrupulatnej analizie.

Gracze często wykorzystują bonus powitalny, by zagrać coś, na co normalnie by nie postawili. Jest to, oczywiście, jakieś wyjście, ale prawdopodobnie ma tak samo wiele wad, jak i zalet.

Gdzie szukać ryzykownych typów? Przede wszystkim we własnym zakresie, przyglądając się aktualnej ofercie danego bukmachera. Można też posiłkować się też forami i tym podobnymi, ale w tym przypadku radzimy uważać, by nie stać się zbyt łatwowiernym!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGran Derbi z bonusem w Fortunie!
Następny artykułLegalne zakłady bukmacherskie Totalbet
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.