Bukmacher internetowy Totalbet działa na polskim rynku dopiero od połowy 2018 roku. Jest już jednak dostępny na tyle długo, by można było opisać jego największe wady oraz zalety.

Legalne zakłady bukmacherskie Totalbet
Legalne zakłady bukmacherskie Totalbet

Marka Totalbet posiada licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej nie tylko przez internet, ale również w punktach stacjonarnych. Obecnie skupia się jednak przede wszystkim na zakładach online i to właśnie o nich będzie w naszej recenzji. Postanowiliśmy pokazać wam wszystkie mocne i słabe strony tego bukmachera, tak abyście mogli podjąć decyzję, czy rejestracja w nim jest w waszym przypadku dobrym rozwiązaniem.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalny bukmacher Totalbet

Firma Totalbet wystartowała w lipcu 2018 roku. Od razu przyciągnęła uwagę graczy, oferując wiele ciekawych bonusów na start i dając naprawdę dobre kursy. Od momentu debiutu niewiele się w tych kwestiach zmieniło. Nadal jest to jeden z tych bukmacherów, gdzie można znaleźć dobre warunki do obstawiania.

Gra w Totalbet nie wiąże się z żadnym ryzykiem od strony prawnej. Bukmacher odprowadza podatki, podobnie jak my podczas gry, dlatego też możemy być pewni, iż robimy wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Totalbet i szybka rejestracja

Zakładanie konta w Totalbet jest wyjątkowo proste i zajmuje niewiele czasu. Wszystko dlatego, że bukmacher nie wymaga od nas natychmiastowej weryfikacji danych. Wszystko załatwia się dosłownie w minutę czy dwie. I nie jest to żaden chwyt marketingowy, a czysty fakt. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że prędzej czy później przyjdzie nam przejść przez proces weryfikacyjny. Mamy na to jednak aż trzy miesiące!

totalbet kursy bukmacherskie
totalbet kursy bukmacherskie

W chwili obecnej u bukmachera Totalbet nie obowiązuje żaden kod promocyjny. Zakładanie konta jest więc dla każdego takie samo, podobnie jak przygotowane bonusy na start. Pierwszy z nich możemy odebrać nawet bez konieczności dokonywania depozytu. To na polskim rynku nadal prawdziwa rzadkość, dlatego tym bardziej warto o tym pisać!

Bonus powitalny bez depozytu

Każda osoba, która dokona rejestracji i zweryfikuje dane na oficjalnej stronie bukmachera Totalbet, ma prawo do odebrania bonusu numer jeden, który otrzymuje się bez konieczności wpłacania własnych środków. Jak to dokładnie się odbywa? Wszystko sprowadza się tak naprawdę jedynie do przesłania skanu dokumentu tożsamości, który potwierdzi nasz wiek oraz podstawowe dane personalne.

Bonus powitalny bez depozytu wynosi w Totalbet 25 PLN i przyznawany jest w formie tak zwanego freebetu. Darmowy zakład można wykorzystać od razu po otrzymaniu, a wygrane nie podlegają warunkom obrotu, co jest kolejnym plusem, o którym warto wspomnieć!

Totalbet i 500 PLN na obstawianie 

Chcąc wpłacić środki do Totalbet, możemy liczyć na tradycyjny bonus powitalny w wysokości 100% wartości pierwszego depozytu. Wygląda to tak, że wpłacając 200 PLN, otrzymujemy 200 PLN w prezencie. Łącznie mamy więc na wydanie 400 PLN. W przypadku innych kwot sytuacja wygląda tak samo – aż do 1000 PLN (500 PLN wpłata własna i 500 PLN maksymalnego bonusu).

Premię startową od Totalbet otrzymuje się na specjalnym saldzie bonusowym. To właśnie z niego korzysta się najpierw i to jego wartość należy obrócić wymaganą ilość razy. Trzeba przyznać, że warunki dla nowych graczy w przypadku tego bukmachera są naprawdę korzystne.

Totalbet opinie graczy

Co użytkownicy bukmachera Totalbet sądzą o nim samym? Przede wszystkim – chwalą dobre kursy, liczne promocje okazjonalne oraz bonus powitalny o dobrych warunkach. W internecie trudno też znaleźć negatywne informacje na temat metod płatności dostępnych w Totalbet czy samym interfejsie portalu, który – naszym zdaniem – jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Oferta bukmachera Totalbet
Oferta bukmachera Totalbet

Na pewno można przyczepić się do Totalbet, że nadal nie wprowadził możliwości płacenia Skrillem ani też, iż nie wprowadził do oferty Wirtualnych Sportów. Nie wydaje się jednak, by były to na tyle istotne minusy, które mogłyby wpłynąć negatywnie na waszą ogólną ocenę dla tego bukmachera.

Bukmacher podobny do Totalbet

Totalbet nie jest dla ciebie? W takim razie być może przypadnie ci do gustu oferta innego, podobnego bukmachera. Na chwilę obecną warto zainteresować się chociażby marką Fortuna czy Forbet. Każda z nich daje dobre warunki na start, ma do zaoferowania sporo opcji i posiada wiele pozytywnych opinii typerów!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułRyzykowne zakłady bukmacherskie. Grać czy nie?
Następny artykułJaki bukmacher daje bonus za darmo?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.