Bukmacher legalny Fortuna na niedzielny mecz FC Barcelony z Realem Madryt przygotował wyjątkową ofertę specjalną. Każdy z graczy ma szansę na odebranie nawet 100 PLN wygranych więcej!

W ofercie brane są pod uwagę nie tylko strona WWW bukmachera Fortuna, ale również bukmacherska aplikacja mobilna. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, że tylko gracze zarejestrowani mają prawo do odebrania ewentualnego bonusu.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aby zakwalifikować się do promocji, trzeba zagrać kupon za 100 PLN brutto lub więcej. W kuponie należy zawrzeć minimum cztery zakłady na dowolne wydarzenia sportowe – w tym na mecz FC Barcelona – Real Madryt!

Gran Derbi z bonusem w Fortunie!
Gran Derbi z bonusem w Fortunie!

Bukmacher Fortuna przygotował bonusy o dwóch wartościach. Oto, ile można zyskać w ramach promocji Bonusowe El Clasico:

  • 100 PLN w punktach FKP w przypadku wygranego kuponu promocyjnego
  • 50 PLN w punktach FKP w przypadku, gdy w kuponie promocyjnym nie zostanie trafiony jeden mecz!

Oferta na Gran Derbi nie dotyczy kuponów Early Cash Out, Maxikombi, zakładów specjalnych oraz zawartych w takich ofertach jak HIT DNIA bądź Ekspert+.

Do opisywanej promocji nie zalicza się tych kuponów, które zostaną rozstrzygnięte po 28.10.2018 do 23:59.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, gracz może w każdej chwili przeczytać oficjalny regulamin promocji, który dostępny jest na oficjalnym portalu Fortuny.

Kursy na Gran Derbi znajdziesz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak obstawia się mecze przez telefon?
Następny artykułRyzykowne zakłady bukmacherskie. Grać czy nie?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.