Przy zakładaniu konta u bukmachera Forbet w roku 2019 można liczyć na ekskluzywny bonus. Jest tylko jeden warunek! Na szczęście, naprawdę łatwo go spełnić!

Ekskluzywny bonus Forbet 2019
Ekskluzywny bonus Forbet 2019

Bukmacher Forbet darmowe bonusy

Rejestracja u bukmachera to ważny moment dla każdego gracza. Zakładając konto dajemy sobie szansę na to, by obstawiać mecze przez internet i to bez prowizji czy innych podobnych opłat.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

W roku 2019 na pewno od stycznia do grudnia nie zabraknie promocji bukmacherskich dla nowych klientów i nie tylko. Jako jeden z pierwszych portali w naszym kraju swoją ofertę przedstawił Forbet.

Ekskluzywny bonus Forbet to oferta specjalna, w ramach której można zgarnąć więcej środków, niż decydując się na rejestrację w tradycyjny sposób. Nie jest to nic skomplikowanego, a zyskać można sporo, dlatego warto przyjrzeć się temu bliżej!

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Zasada jest bardzo prosta – podczas wypełniania formularza rejestracyjnego nie pozostawiamy pustego pola w rubryce „Kod promocyjny”, natomiast wpisujemy specjalne hasło umożliwiające nam zgarnięcie dodatkowej premii. Poniżej prezentujemy wam aktualny kod, jaki jest dostępny w 2019 roku!

Kod promocyjny Forbet 2019: BETONLINE

Mimo że korzystanie z bonusów nie jest konieczne, warto przemyśleć tę sprawę, zanim ostatecznie zdecydujemy się na którąś z opcji. Warto pamiętać, że bonusy powitalne są dostępne tylko raz!

Chcesz założyć konto w Forbet? Wystarczy wejść na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku