Nie zawsze trzeba dokonywać wpłaty własnych pieniędzy, by bukmacher przyznał nam bonus. Jeżeli interesują was premie za darmo, trafiliście w dobre miejsce!

Jaki bukmacher daje bonus za darmo?
Jaki bukmacher daje bonus za darmo?

Darmowe bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu zazwyczaj są przyznawane nowym graczom, chociaż nie jest to reguła potwierdzająca się w stu procentach przypadków. Niektóre strony do obstawiania także posiadają w swojej ofercie promocje, z których mogą korzystać nawet stali bywalcy od paru miesięcy czy lat.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Obecnie najkorzystniej w różnego rodzaju rankingach wypada Totalbet bonus bez wpłaty. Aby z niego skorzystać, wystarczy dokonać rejestracji u bukmachera, a następnie zweryfikować podane przez siebie dane. Całość zajmuje dosłownie chwilę, a do odebrania jest 25 PLN na obstawianie.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Jeżeli decydujemy się już skorzystać z jakiejś premii, warto sprawdzić, na jakich warunkach jest ona przyznawana. Być może wymagany jest tak duży obrót, że korzystanie po prostu jest nieopłacalne i pozbawione sensu.

Bonus za darmo znajdziecie także w portalu internetowym Totolotek. Tutaj freebet na start jest nieco mniejszy, niż w przypadku Totalbet, ale również warto wziąć go pod uwagę przy szukaniu bukmachera.

Nie mamy wątpliwości, że wiele graczy interesują się tematyką, w której premie bez depozytu odgrywają główną rolę. Niestety, na ten moment tego typu ofert jest w Polsce bardzo niewiele.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLegalne zakłady bukmacherskie Totalbet
Następny artykułPromocje bukmacherskie Etoto. Aktualna oferta!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.