Dzięki bonusowi bez depozytu można obstawiać u bukmachera bez konieczności wydawania własnych pieniędzy. Czy tego typu premie odbiera się w łatwy sposób, czy raczej trzeba się sporo natrudzić, by coś z tego było?

Czy trudno odbiera się bonus bez depozytu u bukmachera?
Czy trudno odbiera się bonus bez depozytu u bukmachera?

Bonusy bez depozytu podbiły serca polskich graczy

Typerzy na całym świecie korzystają z bonusów bez depozytu, ale w Polsce są one szczególnie popularne. Dzięki tego typu promocjom można zawierać zakłady bez konieczności wydawania własnych środków. Można powiedzieć, że bukmacher daje nam pieniądze za darmo, bo wszystko, czego się wymaga, to rejestracja bezpłatnego konta plus – ewentualnie – wpisanie kodu promocyjnego.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Na stronach bukmacherskich bonusy bez depozytu nadal nie są czymś bardzo często spotykanym i prawdopodobnie też, między innymi, dlatego tak sporo się o nich mówi. Można nie być szczególnym miłośnikiem obstawiania, by zauważyć, że obstawianie za prawdziwe pieniądze bez inwestowania własnych to opcja wyglądająca na dość ciekawą.

bonus bez depozytu sts
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Co trzeba zrobić, by odebrać premię bez wpłaty w zakładach bukmacherskich?

Jeżeli chcemy skorzystać z premii bukmacherskiej, zazwyczaj musimy wykonać szereg mniej lub bardzkiej skomplikowanych wymogów. To, że bonusy bez depozytu są rzadko spotykane wcale nie oznacza, iż związane są z nimi szczególnie trudne do spełnienia warunki.

Najczęściej prezent bez wpłaty można otrzymać za:

  • założenie konta
  • wpisanie kodu promocyjnego
  • wypełnienie ankiety przysłanej na e-mail przez bukmachera
  • wzięcie udziału w akcji promocyjnej z nagrodami.

Kiedy nie mamy jeszcze konta u jakiegoś bukmachera, powinniśmy przede wszystkim szukać informacji o tym, gdzie można zgarnąć premię za samo założenie profilu. W tym przypadku o znalezienie odpowiednich danych jest najłatwiej, bo promocje powitalne są reklamowane bardzo często.

Dobrym przykładem jest strona internetowa www.STS.pl, w której można otrzymać aż 29 PLN bez wpłaty za wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE„. Hasło bonusowe jest do wpisania tylko przy zakładaniu profilu, a dodatkowe środki otrzymuje się w formie freebetu, czyli darmowego zakładu internetowego.

Czy bonus bez depozytu to odpowiedni wybór dla początkujących? Trudność w odbieraniu premii – szczera ocena

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie

Początkujący mogą mieć wątpliwości, czy poradzą sobie z odebraniem bonusu bez depozytu. Tymczasem to premie, które należą do jednych z najpopularniejszych i najłatwiejszych do odebrania. W większości przypadków wystarczy wykonać jeden, dwa proste kroki.

Z odebraniem bonusu bez wpłaty nie powinni mieć problemów nawet ci, którzy z internetem są na bakier albo dopiero go się uczą. Pozostali, bez względu na doświadczenie bukmacherskie, też sobie poradzą i to bez szczególnych trudności. Opinie w sieci na ten temat mówią same za siebie – wystarczy nie zerknąć.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułWolny czas – jak spędzać go efektywnie?
Następny artykułLegalne strony z meczami online. Transmisje za darmo!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.