Freebet za darmo to jedna z częściej pojawiających się definicji na stronach bukmacherskich. Co właściwie oznacza? Wyjaśniamy to, co dla niektórych ciągle jest niewyjaśnione!

Freebet za darmo. Co to jest i jak korzystać?
Freebet za darmo. Co to jest i jak korzystać?

Freebet to darmowy zakład?

Na pewno mieliście już nieraz okazję czytać o tak zwanym zakładzie Freebet. Co to takiego? To darmowy zakład, który możemy postawić, nie inwestując przy tym własnych środków, natomiast wygrana zostaje u nas na koncie.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Sprawa jest dość prosta do wytłumaczenia: dostajesz, na przykład, od Totalbet, 25 PLN freebetu. Wybierasz mecze, na które chcesz obstawiać, przygotowujesz kupon, a następnie wykorzystujesz środki bonusowe. Następnie są tylko dwa warianty:

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu
  • Przegrasz i nic nie tracisz, ponieważ z konta znikają tylko pieniądze bukmachera
  • Wygrywasz i masz jeszcze więcej środków na darmowe obstawianie!

Niestety, mało który bukmacher ma w swojej ofercie premie bez wpłaty. Takie jednak też są i wydają się najkorzystniejszą opcją, ponieważ nie trzeba dokonywać jakiejkolwiek wpłaty, by otrzymać swój freebet.

Oczywiście, wszystko ma swoje plusy i minusy. W przypadku promocyjnych środków głównie przyczepić się można do tego, że trzeba je przed wypłatą obrócić odpowiednią ilość razy. Musimy też pamiętać, że darmowy zakład można zagrać tylko kupon z góry określoną liczbą zdarzeń po wymaganym kursie ogólnym i pojedynczym.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak wygrywać w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułCzy można obstawiać walki KSW?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.