Będziesz obstawiał finał Pucharu Polski 2019? Nie zapomnij, że możesz odebrać freebet 50 PLN. Już teraz sprawdź szczegóły najnowszej promocji Totolotka!

50 PLN freebet na Puchar Polski. Bonus w Totolotku!
50 PLN freebet na Puchar Polski. Bonus w Totolotku!

Totolotek darmowy zakład

Freebet 50 PLN na Puchar Polski jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych u bukmachera Totolotek. Nie musisz się zapisywać do otrzymania bonusu – wystarczy, że spełnisz podane poniżej warunki.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Dodatkowe 50 PLN na obstawianie przyznaje się jedynie osobom, które postawią w dniu 2 maja kupon za 100 PLN lub więcej z typem na finał PP, czyli pojedynek Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk.

Musisz mieć konto internetowe u bukmachera Totolotek. Jeżeli jeszcze nie jesteś uprawniony do gry na stronie internetowej bądź w aplikacji, wystarczy, że dokonasz rejestracji.

forbet bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Kod promocyjny Totolotek. Freebet 20 PLN

Dodatkowo, z kodem „BETONLINE” możesz zyskać 20 PLN bonusu bez depozytu i do 1000 PLN za pierwszy przelew na konto bukmacherskie.

W ramach oferty specjalnej możesz zgarnąć maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie – nie musisz się po nie w żaden sposób zgłaszać!

Pamiętaj, że Bezpieczny Kupon Totolotka nie jest brany pod uwagę podobnie jak nie kwalifikują się zakłady zagrane za mniej niż wymagane 100 PLN.

Chcesz być na bieżąco z podobnymi promocjami? Czytaj nasze powiadomienia na bieżąco! Nieważne czy interesują cię wysokie kursy bukmacherskie, czy też darmowe transmisje NBA online – u nas jest wszystko! 🙂


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku