Ekspert legalnego bukmachera Totalbet wyjaśnia, dlaczego warto zwracać uwagę nawet na najmniejsze różnice kursowe między bukmacherami. Zobacz, dlaczego wysokie kursy są tak istotne!

Dlaczego wysokie kursy bukmacherskie są ważne?
Dlaczego wysokie kursy bukmacherskie są ważne?

Gdzie wysokie kursy na mecze?

Wysokie kursy bukmacherskie to coś, czego szuka bardzo wielu graczy. Nie bez powodu różnego rodzaju porównywarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a marki z najlepszymi notowaniami często są także najpopularniejszymi w całym kraju.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Wielu graczy z grupy „rekreacyjnej” nie zwraca uwagi na różnice w kursach. Panuje przekonanie, że wszystkie firmy oferują mniej więcej to samo. Ale to nie do końca prawda. Wysokość kursów zależy od polityki cenowej firmy, czyli od pobieranej marży – wyjaśnia Kamil Jankowski, który pracuje u bukmachera legalnego Totalbet jako analityk.

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Marża bukmacherska 2019

Oczywiście, nie da się generalizować i napisać, gdzie kursy bukmacherskie są najwyższe, a gdzie – wręcz przeciwnie. W przypadku każdego meczu dobrze jest porównać ofertę przynajmniej kilku firm i zdecydować się na grę w tej, u której do zdobycia jest najwięcej.

– Marżę bukmacherską najłatwiej wytłumaczyć na przykładzie rzutu monetą. Jeśli założymy się z kolegą, że wypadnie orzeł lub reszka, to kurs na każde z tych rozstrzygnięć wyniesie 2.00. Mamy 100% pewności, że padnie orzeł lub reszka, więc prawdopodobieństwo każdego zdarzenia to 50%, co przelicza się na kurs 2.00 – wyjaśnia Totalbet.

W jaki sposób sprawdzać notowania? Dobrze jest po prostu być na bieżąco i przeglądać oferty bukmacherów. Pod uwagę zawsze też warto brać promocje organizowane w konkretnych okresach czy na pewne rozgrywki.

Nie masz konta w Totalbet? Pamiętaj, że teraz możesz na start otrzymać 25 PLN jako bonus bez depozytu, a przy wpłacie nawet 500 PLN! 🙂


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGdzie oglądać NBA za darmo? U bukmachera PZBUK!
Następny artykułBetClic Polska start bukmachera. Na dzień dobry 500 PLN!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.