Wiadomo już, kiedy BetClic Polska pojawi się jako legalny bukmacher na naszym rynku. Premiera ma nastąpić już wkrótce, dlatego dobrze przygotować się na nią juz teraz!

BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?
BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?

BetClic w Polsce. Bonus na start!

BetClic od drugiego półrocza ubiegłego roku posiada licencję na przyjmowanie zakładów online w Polsce. Mimo to, do dzisiaj nie podaje wielu konkretnych informacji na swój temat.

Jak udało nam się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł, BetClic w Polsce ruszy w czerwcu 2019 roku. Prawdopodobnie premiera nastąpi 1. dnia tego miesiąca, ale akurat ta informacja nie jest jeszcze w stu procentach pewna.

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Kiedy start BetClic w 2019?

Legalne zakłady bukmacherskie BetClic w naszym kraju będzie oferował zakłady bukmacherskie na sport, prawdopodobnie także Wirtualne Sporty oraz Zakłady Live. Od samego początku działalności gracze będą mogli korzystać z aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS.

Nie wiadomo na razie, jaki bonus powitalny BetClic będzie oferował na start. Wiele osób liczy na premię bez depozytu, ale jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by w tej kwestii tworzyć jakieś scenariusze.

Na pewno marka BetClic będzie cieszyła się w naszym kraju sporym zainteresowaniem. W końcu to jeden z najpopularniejszych serwisów bukmacherskich w Europie.

A w oczekiwaniu na start BetClic możesz odebrać bonus bez depozytu w STS. Podaj kod promocyjnyBETONLINE” przy rejestracji, a otrzymasz bez wpłaty aż 29 PLN na obstawianie i potem do 1000 PLN!

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic Polska start bukmachera. Premiera już wkrótce!
5 (100%) 2 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów