Każda osoba, która interesuje się sportem na pewno wie, że jest coraz więcej stron internetowych tego typu. Oferują one teoretycznie ustawione mecze. Obiecują gigantyczne wygrane za stosunkowo niewielkie inwestycje. Niestety, nie wszystko wygląda tak różowo. Na takie strony internetowe trzeba zaś naprawdę uważać… Dlaczego?

Strony z ustawionymi meczami - dlaczego trzeba uważać?
Strony z ustawionymi meczami – dlaczego trzeba uważać?

Nie brakuje oszustów

Strony internetowe tego typu są prowadzone przez oszustów. Wynika to z tego faktu, że zakłady bukmacherskie są po prostu rok po roku kalendarzowym coraz popularniejsze. Kiedy wchodziła Ustawa Hazardowa, to wielu osobom mogło wydawać się, że jest to gwóźdź do trumny, biorąc pod uwagę tę kategorię. Okazało się, że stało się zdecydowanie inaczej. Ustawa Hazardowa uregulowała bowiem wiele spraw w tym temacie.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aby aktualnie, zgodnie z prawem, urządzać zakłady wzajemne na terenie Polski, trzeba posiadać zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Okazuje się, że firm hazardowych, które są zainteresowane tym tematem, jest naprawdę sporo. Ta liczba rośnie rok po roku. Gracze mają spory wybór. Brak monopolu powoduje natomiast, że mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjne warunki. Na przykład biorąc pod uwagę hojne bonusy powitalne oraz liczne promocje – także dla stałych użytkowników.

bonus bez depozytu sts
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Ustawki bukmacherskie, czyli ustawione mecze

Naprawdę bez żadnego większego problemu można zatem zauważyć, że zakłady bukmacherskie w Polsce są coraz popularniejsze. Nie należy raczej spodziewać się, aby ta sprawa nagle się zmieniła. Szczególnie, że można obecnie na tym naprawdę regularnie zarabiać. Dodatkowo całkowicie legalnie. To niestety powoduje, że pojawia się na tym rynku coraz więcej oszustów. Takie osoby oferują dostęp do teoretycznie ustawionych meczów. Twierdzą, że mają informacje na temat konkretnych spotkań, gdzie rezultat jest tak naprawdę z góry ustalony. Trzeba się jednak nad tym poważnie zastanowić… Czy gdyby ktoś miał takie informacje, to dzieliłby się nimi za kilkadziesiąt PLN z zupełnie nieznanymi mu osobami? Nie ma to przecież żadnego większego sensu!

Nie twierdzimy, że ustawionych meczów w ogóle nie ma. Osoby, które dysponują jednak takimi informacjami nie rozdają ich na prawo i lewo. Trzymają je wyłącznie dla siebie. Ewentualnie dla najbliższej rodziny. Trzeba zatem z dużym przymrużeniem oka traktować newsy, że jakiś anonim z internetu posiada dostęp do „ustawionego” spotkania w piłce nożnej itp.

Jak oni działają?

Niestety, coraz częściej zdarza się tak, że oszuści są w stanie wyłudzić naprawdę relatywnie dużo pieniędzy od naiwnych graczy. Stwarzają bowiem pozory, że rzeczywiście mają dostęp do „tajnych” informacji. Częstym motywem są skany z poprzednich kuponów. Można tam zauważyć bardzo duże kursy oraz wygrane. To zaś przemawia do wyobraźni wielu zawodników. Niestety, często jest to po prostu jedna wielka ściema. Takie „dowody” są pieczołowicie spreparowane. Warto to sobie zapamiętać raz na zawsze.

Osoby, które mają dostęp do ustawionych meczów nie sprzedają takich informacji za kilkadziesiąt złotych. Jak jeszcze można rozpoznać oszustów? Zazwyczaj założenie takiej strony internetowej nie kosztowało ich ani jednej złotówki. Dodatkowo transakcje finansowe zapewniają im całkowitą anonimowość. Wtedy tacy oszuści czują się po prostu całkowicie bezkarni. Na takich ludzi trzeba zatem naprawdę uważać.

Szukasz czegoś pewnego? Prawdopodobnie chętnie zobaczysz kody promocyjne bez depozytu 2022!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułJak szybko dochodzą wygrane z STS?
Następny artykułJak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera Fortuna?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.