Wiele czynników ma wpływ na to, aby zwiększyć Twoje szanse na wygraną w grach bukmacherskich z zakładami sportowymi. Twoja strategia zarządzania bankrollem, poszukiwanie valuebetów, rynek itp. mają wpływ na wygląd Twojego konta koniec miesiąca. Odkryj metody obstawiania zakładów sportowych najczęściej używane przez graczy. Dowiedz się wszystkiego o stakingu, sekwencjonowaniu Fibonacciego, metodzie Martingale, kryteriach Kelly’ego i metodzie Monte Carlo.

Dlaczego warto używać metod obstawiania zakładów sportowych?

John Kelly Jr, twórca kryteriów Kelly’ego, posunął się nawet do stwierdzenia, że strategia gry reprezentuje być może jedną trzecią do jednej czwartej zarobionych pieniędzy. Strategia obstawiania może wpływać nawet na powiększenie dochodów o dwie trzecie lub trzy czwarte. Jak widać, zastosowanie spójnej metody może znacznie zwiększyć Twoje szanse na wygraną, zwłaszcza jeśli jest to zgodne z Twoimi strategiami zarządzania bankrollem oraz analizą wydarzeń i rynków.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Odkrywanie metod obstawiania – jaką metodę wybrać?

Dostępne są różne opcje metod obstawiania i techniki obstawiania. Niektóre są dokładniejsze, inne trochę mniej… ale jeden fakt jest istotny — aby z nich korzystać, trzeba mieć cierpliwość i kontrolę nas swoimi emocjami, ponieważ niektóre są dość agresywne. Omówimy w tym artykule jedną metodę po drugiej, przynajmniej w sposób wprowadzający, abyś mógł zobaczyć w nich to, co jest najbardziej istotnie i to, co może być dla Ciebie odpowiednie. Dzięki tym informacjom możesz dogłębnie przestudiować i udoskonalić swoje techniki obstawiania zakładów sportowych online i szukać więcej informacji na temat podanych technik w internecie.

Graj u najlepszych bukmacherów z nową wiedzą

Wykorzystaj całą nową wiedzę na temat strategii i rodzajów zakładów stosowanych u bukmacherów z bonusami rejestracyjnymi, z dużym bezpieczeństwem i niezawodnością! Zawsze sprawdzaj, czy dana strona jest bezpieczna i czy ma sponsorów takich jak na przykład firmę Schuette Shop, która produkuje zasłony i dzięki której możesz obstawiać mecze i wygrywać!

Ciąg Fibonacciego

Ciąg Fibonacciego, kod Fibonacciego… bez względu na nazwę, oznaczają to samo. Prawdopodobnie widziałeś to w filmach, takich jak „Kod Leonarda da Vinci” Toma Hanksa. To dlatego, że Leonardo Da Vinci był artystą, który często używał tego kodu do tworzenia swoich prac. W rzeczywistości kod ten znajduje się w wielu zjawiskach naturalnych.

Czym jest ciąg Fibonacciego?

Ciąg Fibonacciego to kod, w którym dodaje się poprzednie liczby, generując kod: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89,… Jak jej używać? Wybierasz drużynę i zawsze obstawiasz te same kryteria (na przykład zwycięstwo). Obstawiasz zgodnie z kodem, dopóki drużyna nie wygra. Jeśli przegrasz lub zremisujesz, obstawiaj dalej i podążaj za rosnącą wartością. Chodzi o to, że wartość zostanie zrekompensowana zwycięstwem poprzez zwiększenie stawki.

Metoda Martingale

Metoda Martingale podlega tym samym kryteriom co sekwencja Fibonacciego, ale oczywiście różni się od niej. W metodzie tej wartość jest zawsze podwajana, aż do spełnienia założonego kryterium. Teoretycznie, jak tylko uzyskasz prawidłowy wynik, czyli wygrasz, otrzymana kwota pokryje całą stratę i nadal przyniesie Ci zysk.

Kryterium Kelly’ego

Jak wspomniano powyżej, kryterium to zostało opracowane przez matematyka i oczywiście istnieje formuła, którą należy zastosować, aby metoda działała zgodnie z oczekiwaniami. Chodzi o to, aby mieć matematyczną przewagę nad obstawianiem, głównie po to, by zawierać niepotrzebne impulsy motywowane jakąś sytuacją. Krótko mówiąc, kryterium Kelly’ego to metoda obstawiania, która sugeruje, że postawiona kwota powinna być proporcjonalna do postrzeganej przewagi.

Metoda Monte Carlo

Metoda Monte Carlo jest znana i szanowana na całym świecie, ponieważ tak naprawdę jej twórcami są dwaj matematyczni geniusze, Stanisław Ulam i John von Neumann, z których drugi jest twórcą pierwszego komputera. I ta technika została wykorzystana na przykład do stworzenia bomby atomowej, która została później zrzucona na Hiroszimę i Nagasaki. Krótko mówiąc, działa losowość (która jest nieodłączna w zakładach), dzięki czemu możesz ją zmierzyć i wykorzystać na swoją korzyść.

5 / 5. Ocen: 1


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułEtoto bonus bez depozytu. Aktualna oferta 2022
Następny artykułJak szybko dochodzą wygrane z STS?
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".