Każdy, kto w lutym założy konto u legalnego bukmachera Etoto, otrzyma 20 PLN w formie bonusu bez depozytu. Poznaj szczegóły na temat tej promocji już teraz!

Etoto z bonusem bez depozytu 20 PLN!
Etoto z bonusem bez depozytu 20 PLN!

Etoto bonus bez wpłaty

Oferta obowiązuje do 28 lutego 2019 roku. Nie trzeba w niej korzystać ze specjalnych kodów promocyjnych – premia przyznawana jest automatycznie.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Chciałbyś sprawdzić, jak działają kody bonusowe? Jeden z nich możesz wykorzystać w Fortunie. Wystarczy przy wypełnianiu formularza wpisać hasło „BETONLINE„!

Etoto bonus bez depozytu to stała kwota, którą otrzymuje się niezależnie od innych czynników. Kolejne dwa przygotowane prezenty to doładowania, gdzie wartość zależy od kwoty pieniędzy wpłaconej przez gracza.

Jaki bonus na start w Etoto?

Najnowsza oferta powitalna od Etoto to:

  • 200% do 100 PLN za pierwszy depozyt
  • 100% do 900 PLN za drugi depozyt

Dodatkowo, bukmacher przygotował freebet 20 PLN, który można odebrać w przypadku, gdy nasza druga wpłata do Etoto będzie wynosiła minimum 40 PLN!

Żaden portal do obstawiania meczów nie daje w Polsce swoim graczom 200% w formie bonusu za pierwszy depozyt. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak wyglądają inne tego typu promocje na pozostałych stronach, wystarczy, że przejrzysz dostępne u nas materiały (np. Bonus powitalny PZBUK).

Promocja na start od Etoto nie jest skierowana do fanów obstawiania konkretnych dyscyplin sportowych. Środki zdobyte dzięki niej można wykorzystać na stawienie wszystkich zakładów z oferty organizatora.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że promocje bukmacherskie Etoto są w lutym najliczniejsze ze wszystkich. Obecnie klienci zarejestrowani na tej stronie mogą skorzystać z aż 7 bonusów specjalnych!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku