PZBUK to skrót od Polskie Zakłady Bukmacherskie. Jaki bonus powitalny dla nowych graczy przygotował portal od Cherry Online?

Bonus powitalny PZBUK
Bonus powitalny PZBUK

Polskie zakłady bukmacherskie PZbuk

Większość bukmacherów dostępnych w Polsce nowym graczom oferuje premię za pierwszy depozyt na konto. W przypadku PZBUK wygląda to nieco inaczej – na start otrzymujemy Darmowy Zakład.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Na czym dokładnie polega promocja na start od PZBUK? Każdy z nowych graczy ma dzięki niej możliwość zagrania za darmo w przypadku pierwszego kuponu puszczonego na stronie internetowej.

Legalny bukmacher PZBUK każdemu nowo zarejestrowanemu klientowi oferuje dokładnie 50 PLN – ani więcej, ani mniej. Poniżej przedstawiamy wam sposób, w jaki można zyskać darmowe środki na obstawianie od PZBUK.

Zakład powitalny 50 PLN w PZBUK:

  • Rejestrujesz darmowe konto na www.PZBUK.pl
  • Wpłacasz 50 PLN
  • Grasz kupon za 50 PLN o kursie 2.00 lub wyższym
  • Wylogowujesz się z konta i logujesz raz jeszcze
  • Otrzymujesz 50 PLN!
legalny bukmacher pzbuk
legalny bukmacher pzbuk

PZBUK to jeden z najnowszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Oferuje swoim graczom obstawianie wydarzeń sportowych zarówno prematch, jak i Na Żywo. Na ten moment gracz bukmachera nie mają dostępu do aplikacji mobilnej, ale strona internetowa bez problemu radzi sobie z urządzeniami przenośnymi.

Opinie o PZbuk również są bardzo dobre, gracze piszą o ciekawej ofercie, niezłych kursach:

Gram w pzbuk krótko bo dopiero 2 tygodnie ale już teraz mogę powiedzieć, że zostanę na dłużej.

Poza bonusem powitalnym w PZBUK gracze zdobywają również punkty lojalnościowe za swoją aktywność bukmacherską. Czy wkrótce pojawiają się na tej stronie nowe promocje? Miejmy nadzieję, że tak! W końcu po spółce stojącej za ComeOn spodziewamy się czegoś więcej, prawda? 🙂


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus powitalny Etoto
Następny artykułLegalne zakłady bukmacherskie Fortuna
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.