Jedną z tych rzeczy, które typujący lubią w firmach przyjmujących zakłady jest ich przewidywalność. Lubią wiedzieć, że rejestrując się u nich będą mieli dostęp do wszystkich transmisji meczów danej ligi, będą mogli obstawiać wiele rynków na zakłady. Przede wszystkim jednak znaczenie ma dla nich stała oferta promocyjna. Taka, po którą będą mogli sięgać często i regularnie, a która nie zniknie z dnia na dzień, czyniąc bukmachera znacznie mniej atrakcyjnym. To właśnie pod jej kątem postanowiliśmy przyjrzeć się legalnym bukmacherom, którzy działają w Polsce. Efekty tego (oraz, oczywiście, streszczenie najlepszych bonusów) publikujemy w poniższym przeglądzie. Co stale oferują trzej wybrani przez nas legalni bukmacherzy?

nowe bonusy bukmacherskie
Nowe promocje i bonusy bukmacherskie (STS, Betclic, Fuksiarz)

Pamiętajmy: w tym przeglądzie nie zwracamy uwagi na promocje powitalne, a te na stałe goszczące w ofercie bukmacherów.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

STS – stałe promocje i bonusy

STS już od wielu lat pełni rolę wzoru do naśladowania dla wielu innych firm przyjmujących zakłady bukmacherskie. Nie ma się czemu dziwić – nie tylko sam zawsze wprowadza nowości jako pierwszy, ale i doskonale rozumie rynek, serwując typującym to, czego potrzebują. Według najnowszych trendów i standardów, oczywiście. Bukmacher doskonale wie, że wygrane w STS powodują, że co raz więcej graczy chce tam obstawiać.

STS największy nacisk w swojej stałej ofercie kładzie na zachęcanie do propagowania jego usług. Korzystając z akcji Zaproś kumpli jesteśmy w stanie pozyskać nawet 340 złotych w formie freebetu. Wystarczy, że zaakceptujemy nasz udział w promocji, postawimy kupony ako o kursie minimalnym 1.85 za 25 złotych, a następnie zdobędziemy poleconych przy użyciu specjalnego linku. Jeśli wpłacą oni na konto 50 złotych, wytypują dowolny kupon na stawkę łączną 500 zł (kurs przynajmniej jednego zdarzenia to przynajmniej 1.85), to my otrzymamy 50 złotych – i tak z każdym z sześciu zaproszonych. Za trzeciego i szóstego dostaniemy dodatkowo po 20 złotych.

legalne gry hazardowe w polsce
Legalne gry hazardowe online w Polsce – STS Betgames

STS jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy wciąż działają stacjonarnie. Osobom, które odwiedzają jego punkty naziemne również oferuje stałą promocję i w STS bonus na start. Jeśli codziennie będą zostawiać 15 złotych w jego lokalu, otrzymują gwarantowany bonus. Wystarczy, że zrobią to 10 razy w ciągu miesiąca (bonus to 15 zł) lub 20 (to kolejne 15 złotych). W sumie w ten sposób możemy więc dostawać nawet 30 złotych miesięcznie.

Uwaga: Z kodem promocyjnym BETONLINE, dodatkowy bonus 100 PLN bez ryzyka na www.STS.pl!

Fuksiarz – bonusy w stałej ofercie

Fuksiarz jest bukmacherem, który polski rynek stara się podbić od stosunkowo niedawna. Należy mu oddać, że do tematu swoich stałych promocji podchodzi w mocno innowacyjny i nietypowy sposób. Skupia się w nim bowiem na cashbacku, oferując go w większości swoich ofert bonusowych.

Podstawą oferty promocyjnej Fuksiarza jest tak zwany Cashback bez limitu, który – jak sama nazwa mówi – oferuje możliwość zawierania bezpiecznych zakładów. Jego założenia ą proste – za każdy przegrany kupon ze zdarzeniami z oferty specjalnej otrzymamy zwrot stawki w wysokości zależnej od ilości tych właśnie zdarzeń. Przy jednym zdarzeniu to 5%, przy dwóch 7%, a przy trzech 10%. Maksymalny zwrot można uzyskać przy piętnastu zdarzeniach (aż 50%). Maksymalna kwota zwrotu z danego kuponu wynosi 200 złotych, a z promocji możemy korzystać do woli. To sprawia, że inne legalne firmy bukmacherskie muszą dostosowywać swoją ofertę promocyjną, żeby nie być z tyłu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Analogiczna promocja to Cashback na wirtualną piłkę nożną, który tyczy się właśnie usługi dodatkowej bukmachera. W jego przypadku zasady są podobne – należy zawierać kupony o kursie każdego ze zdarzeń nie niższym niż 1.20. Im więcej zdarzeń, tym większy zwrot. Różnią się jednak progi. Przy jednym zdarzeniu nasz zwrot wynosi 3%, przy dwóch 5%. Swoją maksymalną wartość osiąga przy sześciu zdarzeniach. Wtedy też wynosi 14%. Pełna oferta bonusów na www.Fuksiarz.pl.

Betclic – stała oferta promocyjna

Betclic istnieje na rynku już na tyle długo (niegdyś bez licencji jak obecnie bet365), że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest stała oferta bonusowa u bukmachera. Nie dziwi więc to, że ta jego jest zróżnicowana i – obiektywnie patrząc – atrakcyjna.

Betclic jest jednym z tych bukmacherów, którzy zachęcają do zawierania zakładów akumulacyjnych. Jest w stanie zwiększyć naszą potencjalną wygraną nawet o 120%, przy dwudziestu jeden zdarzeniach na kuponie akumulacyjnym. Im więcej zdarzeń, tym większy dodatek – przy pięciu to 5%, a przy siedemnastu – 80%. W promocji Multi+ można łączyć zdarzenia przedmeczowe i na żywo.

Nowy kod promocyjny Betclic na bonusy powitalne to KODBET

najlepszy bukmacher superbet
Legalny bukmacher w Polsce z freebetem 34 PLN

Betclic oferuje również bardzo dobrze zorganizowaną promocję Zbierz drużynę, w ramach której możemy budować sieć poleconych i zapraszać znajomych do rejestracji u bukmachera na www.Betclic.pl. Za każdego z nich otrzymamy 20 złotych w postaci freebetu. Zarówno my, jak i oni musimy mieć zweryfikowane konto i dokonać wpłaty na nie. Miesięcznie możemy zapraszać do pięciu użytkowników, otrzymując tym samym 100 złotych na nasze konto.

Misje to jedna z nowszych stałych promocji u bukmachera Betclic, która sprawiła, że ranking najlepszych bukmacherów delikatnie się zmienił na korzyść Betclica. Promocja Misja, to coś na kształt zadań do realizacji przez typujących, gwarantujących dostęp do dodatkowych nagród. Misje są najróżniejsze i zawsze zmuszają do częstszego obstawiania – progres ich wykonywania możemy śledzić w panelu. Co jednak ważne, dzięki nim można zyskać naprawdę cenne nagrody, które z kolei jest się w stanie wykorzystać w dowolnym terminie (nie wygasają).

5 / 5. Ocen: 7

Poprzedni artykułEliminacje do MŚ 2023: czy Polska zdoła wywalczyć awans?
Następny artykułKiedy wróci Bet365 Polska? Jak legalnie obstawiać?
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".