Wystarczy w kilka chwil założyć konto u legalnego bukmachera STS, by odebrać specjalny bonus bez depozytu. Jeżeli jesteś zainteresowany tą promocją, sprawdź szczegóły na jej temat!

STS daje bonus bez depozytu!
STS daje bonus bez depozytu!

Bonus bez depozytu STS

STS bonus bez depozytu to wyjątkowa oferta specjalna, która dostępna jest dla każdego, kto postanowi założyć konto u bukmachera. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zweryfikować konto, by profil gracza został doładowany kwotą 29 PLN.

W ramach promocji specjalnej można wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Wszystko, co należy zrobić, to wpisać go przy dokonywaniu rejestracji na stronie internetowej STS.

Każdy nowy gracz nie tylko może otrzymać 29 PLN w formie freebetu, ale także umożliwia zgarnięcie specjalnego bonusu za pierwszą wpłatę na konto. Zasada jest prosta: im więcej wpłacisz w swoim bukmacherskim debiucie, tym pokaźniejszą premię zgarniesz!

Bonus powitalny za darmo

W chwili obecnej STS umożliwia otrzymanie nawet 1000 PLN a pierwszą wpłatę. To, oczywiście, jeszcze nie wszystko, bowiem każda osoba zarejestrowana może brać udział w innych akcjach i konkursach, gdzie do zdobycia są, między innymi, nagrody rzeczowe.

Jeżeli należysz do początkujących typerów, możesz na łamach naszego portalu sprawdzić co to jest freebet za darmo i w jaki sposób z niego korzystać. Możesz również dowiedzieć się czegoś więcej na temat obstawiania, na przykład, aplikacji bukmacherskich na Androida!

UWAGA! Bonus promocyjny z tego wpisu jest ważny tylko z kodem „BETONLINE„. Gracze, którzy nie wpiszą go przy zakładaniu konta, nie będą mogli otrzymać wszystkich prezentów powitalnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS daje bonus bez depozytu!
5 (100%) 3 votes
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów