Wystarczy w kilka chwil założyć konto u legalnego bukmachera STS, by odebrać specjalny bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny jest potrzebny i jak to w ogóle działa?

STS daje bonus bez depozytu!
STS daje bonus bez depozytu!

Bonus bez depozytu STS

STS bonus bez depozytu to wyjątkowa oferta specjalna, która dostępna jest dla każdego, kto postanowi założyć konto u bukmachera. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zweryfikować konto, by profil gracza został doładowany kwotą 29 PLN.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

W ramach promocji specjalnej można wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Wszystko, co należy zrobić, to wpisać go przy dokonywaniu rejestracji na stronie internetowej STS.

Każdy nowy gracz nie tylko może otrzymać 29 PLN w formie freebetu, ale także umożliwia zgarnięcie specjalnego bonusu za pierwszą wpłatę na konto. Zasada jest prosta: im więcej wpłacisz w swoim bukmacherskim debiucie, tym pokaźniejszą premię zgarniesz!

Jak wpisać kod promocyjny, by dostać kasę bez depozytu w STS? ZOBACZ VIDEO:

Bonus powitalny za darmo

Bonus powitalny STS to wyjątkowa okazja, bo możliwe jest sprawdzenie funkcjonalności strony bukmachera bez konieczności wydawania własnych środków. Co bardzo ważne, gramy dzięki tej premii na prawdziwe pieniądze, a jednak ich nie tracimy, gdy nie uda nam się trafić kuponu.

Bonus bez depozytu w STS to 29 PLN i jest przyznawany jako freebet. Oznacza to, iż całą kwotę trzeba wykorzystać za jednym razem. W razie wygranej pieniądze lądują na naszym koncie i możemy dalej korzystać z nich przy obstawianiu meczów czy innych (np. STS poker).

A premia bez wpłaty to jeszcze nie wszystko, co można dostać w nagrodę za dokonanie rejestracji w STS. Jak każdy popularny i ceniony bukmacher, także i STS ma dla nowych klientów bonus za wpłatę numer jeden.

STS prezent za depozyt. Co można dostać?

W chwili obecnej Polski bukmacher STS umożliwia otrzymanie nawet 1200 PLN za pierwszą wpłatę. Działa to wszystko na bardzo prostej zasadzie – gracz dokonuje przelewu wybranej przez siebie kwoty, a dokładnie drugie tyle dostaje na konto w formie bonusu.

  • Depozyt 250 PLN = 250 PLN bonusu, czyli 500 PLN na obstawianie
  • Depozyt 450 PLN = 450 PLN bonusu, czyli 900 PLN na obstawianie
  • Depozyt 1200 PLN = 1200 PLN bonusu, czyli 2400 PLN na obstawianie

To, oczywiście, jeszcze nie wszystko, bowiem każda osoba zarejestrowana może brać udział w innych akcjach i konkursach, gdzie do zdobycia są, między innymi, nagrody rzeczowe.

Konto w STS. Jakie są zalety?

  • Bonus na start 29 PLN bez depozytu (potrzebny kod promocyjny „BETONLINE„)
  • Premia za pierwszą wpłatę 100% do 1200 PLN
  • Liczne promocje dla starych graczy
  • Aplikacja mobilna
  • Legalny poker online!
  • Wszytko w 100% zgodne z prawem!

Jeżeli należysz do początkujących typerów, możesz na łamach naszego portalu sprawdzić co to jest freebet za darmo i w jaki sposób z niego korzystać. Możesz również dowiedzieć się czegoś więcej na temat obstawiania, na przykład, aplikacji bukmacherskich na Androida!

UWAGA! Bonus promocyjny z tego wpisu jest ważny tylko z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Gracze, którzy nie wpiszą go przy zakładaniu konta, nie będą mogli otrzymać wszystkich prezentów powitalnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku