Udało ci się wygrać kupon w STS? Możesz sprawdzić, w jakim czasie średnio pieniądze znajdują się na koncie bankowym po zleceniu wypłaty! Czy STS szybko rozlicza kupony? Sprawdzamy!

Jak szybko dochodzą wygrane z STS?
Jak szybko dochodzą wygrane z STS?

Jak szybkie wypłaty są w STS?

Każdemu obstawiającemu zależy na tym, by nie tylko jego depozyty były szybko księgowane, ale także, by wygrane można było odebrać niemal od razu. Jakby nie patrzeć, zdobyte środki stają się nasze i to my możemy decydować, co z nimi robić.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

STS należy do tych bukmacherów, u którego można skorzystać z opcji szybkiej wypłaty pieniędzy. Polega ona na tym, że średni czas trwania realizacji przelewu to zaledwie 15 minut. W sam raz, by zrobić sobie śniadanie albo wyjść z psem na poranny spacer. W STS także rozliczenie kuponu trwa szybko – w porównaniu do innych firm bukmacherskich w Polsce.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny na darmowy bonus

Opcja ekspresowych wypłat dostępna jest codziennie w godzinach 10.00-24.00. Można z niej skorzystać tylko i wyłącznie w przypadku konta w niektórych bankach, między innymi, mBanku, ING, Santander, Noble Bank oraz PKO BP.

Ile idą wygrane z STS na konto?

Co w sytuacji, gdy nie posiadamy i nie planujemy zakładać konta u żadnego z banków współpracujących z STS? Wówczas nasze wygrane będą docierały do nas średnio 1-2 dni robocze.

  • Szybkie wypłaty = pieniądze na koncie w 15 minut! 🚀
  • Standardowy przelew = pieniądze na koncie w ciągu 1, a maksymalnie 2 dni! 💰
STS strona internetowa
STS strona internetowa

Przypominamy, że długość realizacji transakcji bankowych nie zależy tylko od bukmachera. Wpływ na nią mogą mieć następujące czynniki:

  • Przerwy bankowe w księgowaniu
  • Awarie systemów
  • Specjalne godziny księgowania banków
  • Dodatkowe weryfikacje w celach bezpieczeństwa 

STS szybka wypłata w punkcie – czy to możliwe?

Nadal mamy wśród typerów spore grono zwolenników obstawiania w punktach stacjonarnych. Czy szybka wypłata w punkcie STS jest możliwa? Nic dziwnego, że to dość popularny temat, bo i sprawa jest na wagę złota. Dosłownie.

Oddziały STS jak najbardziej przygotowane są na wypłaty wygranych. Problem polega na tym, że nie zawsze posiadają odpowiednie kwoty i tym samym mogą od razu zrealizować zlecenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli wygraliśmy mniejszą sumę, prawdopodobnie nie będzie żadnego problemu z tym, by od razu uzyskać odpowiednie środki. Musimy pamiętać przy tym jedynie o tym, by wyrobić się w ciagu 30 dni od rozliczenia zakładu!

A gdy nasze wygrane są powyżej średniej (czego wam życzymy!), wówczas na wypłatę można czekać nawet 14 dni. Punkt STS składa dyspozycję wypłaty, a reszta zależy już od samego bukmachera.

STS wypłata wygranych w innym punkcie – jak to zrobić?

Będąc na wakacjach czy w delegacji postawiliśmy kupon w oddziale oddalonym od naszego domu o wiele kilometrów. Czy w przypadku wygranej musimy przemierzyć długą drogę, by otrzymać pieniądze?

Absolutnie nie, ale ciągle mało osób ma tego świadomość! Wygrane STS można odebrać w każdym punkcie stacjonarnym należącym do tej firmy. Nie ma znaczenia czy gramy na co dzień w Krakowie, a odbieramy w Warszawie i tak dalej, i tak dalej.

Wypłata jest zatem dostępna wszędzie, gdzie tylko jest nam wygodnie. Oczywiście, po raz kolejny musimy pamiętać o pewnych sytuacjach, które mogą mieć wpływ na to, w jakim czasie odbierzemy wygraną.

Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS. Jak wpisać? ZOBACZ VIDEO:

STS wypłata na konto bankowe

Kolejny ciekawy temat, który na pewno zainteresuje wielu graczy. Wygrane z punktów STS można jak najbardziej wypłacić na konto bankowe i to bez żadnych dodatkowych kosztów czy prowizji.

Trzeba przy tym mieć świadomość, że im więcej wygrywamy, tym bezpieczniej jest otrzymać środki do banku. Tym bardziej, że przecież gramy u legalnego bukmachera, a więc nie grożą nam żadne kary, natomiast podatek pobierany jest automatycznie.

Plusem wypłaty wygranych na konto jest fakt, że dostajemy wówczas pieniądze znacznie szybciej, niż w gotówce w punkcie. W tym drugim przypadku przy większych sumach rzeczywiście można czekać nawet 14 dni!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 323

Poprzedni artykułNa kogo może trafić Lech Poznań w Lidze Konferencji Europy?
Następny artykułLimity bukmacherskie w GoBet – jak działają u bukmachera?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.