gobet limity bukmachera

Limity bukmacherskie w GoBet – jak działają u bukmachera?

Limity bukmacherskie to coś, z czym powinni być zaznajomieni wszyscy ci, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie. Choć większości osób kojarzą się one z czymś złym (zwłaszcza z uzależnieniem), tak naprawdę jest przeciwnie (zapobiegają takowemu). Jak wygląda ich kwestia w przypadku bukmachera GoBet? W jaki sposób można ustalić odpowiedni limit i co warto wiedzieć na jego temat, zanim się to zrobi?

gobet limity bukmachera
Limity bukmacherskie w GoBet – jak działają u bukmachera?

Jak działają i czym są limity bukmacherskie?

Limity bukmacherskie to, jak sama nazwa sugeruje, ograniczenia narzucane na konto u bukmachera, które najlepsi bukmacherzy online jak STS, GoBet czy Fortuna pozwalają Ci samodzielnie określić, a których zobowiązują się przestrzegać (wymusić na Tobie przestrzeganie ich). Polskie prawo nakazuje bukmacherom danie klientom możliwości ich ustalenia.

Limity bukmacherskie działają na dwa sposoby. Zależne są od rodzaju limitu:

  • limit pieniężny dotyczy oczywiście wysokości wpłat, jakich możesz dokonać u bukmachera – jeśli przekroczysz go, nie będziesz już mógł zasilać swojego wirtualnego salda (przynajmniej do momentu odnowienia limitu),
  • limit czasowy związany jest z czasem przeznaczanym na typowanie u bukmachera – jeśli go przekroczysz, nie będziesz mógł zalogować się na własne konto i przeglądać swobodnie oferty. Do czasu odnowienia limitu, oczywiście.

Co istotne, wszystkie limity ustalasz samodzielnie. Musisz jednak pamiętać o tym, że nie zawsze jest możliwa ich modyfikacja. Więcej na ten temat powiemy za chwilę.

Uwaga: Z kodem promocyjnym BETONLINE, dodatkowy bonus 100 PLN bez ryzyka na www.STS.pl!

Jak ustalić limit w GoBet?

Limity bukmacherskie w GoBet ustalisz bezpośrednio przy przechodzeniu przez formularz rejestracyjny – odpowiednie pola na to pojawiają się na ostatnim etapie zakładania konta. Pamiętaj przy tym, by podczas rejestracji wykorzystać w GoBet kod promocyjny. Jest to jedyna szansa na to – limity zaś możesz ustalić również później, w odpowiedniej zakładce ustawień własnego konta. Aby to zrobić:

  • Zaloguj się na własne konto, korzystając przy tym z danych podanych w czasie rejestracji.
  • Kliknij ikonkę gracza i przejdź do ustawień konta. Pojawią się nowe opcje.
  • Przejdź do działu Limity. To właśnie w tym miejscu możesz je ustalać i modyfikować. Wystarczy, że wpiszesz odpowiednią wartość we właściwe pole, a zostaną one natychmiast przydzielone dla Twojego konta.

Ustalanie limitów jest możliwe w każdym momencie. Nie zawsze jednak zmiana zostanie wprowadzona natychmiast. Ma to na celu zapobieganie elastycznemu modyfikowaniu, zależnemu od aktualnych potrzeb. Jeśli to byłoby możliwe, sens wprowadzania limitów po prostu zniknąłby.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Co jeszcze warto wiedzieć o limitach bukmacherskich u tego buka?

Jako że limity bukmacherskie dla wielu osób początkujących (lub do tej pory typujących wyłącznie w serwisie internetowym bukmachera) są czymś niewiadomym, przedstawiamy szereg informacji na temat tego, jak działają one u bukmachera GoBet. Zaznaczamy przy tym, że najlepsi bukmacherzy online w Polsce, ale również na świecie jak Bet365, również ci okupujący każdy ranking bukmacherów 2023 na wysokich pozycjach, korzystają z analogicznych schematów.

  • Limity można ustalić w każdej chwili – nieco inaczej wygląda jednak ich zmiana. Pierwsza zmiana zwiększająca limity wchodzi w życie po 24 godzinach od jej zgłoszenia. Druga zaś zajmuje 7 dni (tyle trzeba poczekać na to, by weszła w życie). Każda kolejna zaś wymaga trzech miesięcy. Jeśli więc masz limit depozytu 3000 złotych i chcesz go zmienić na 6000 złotych, w tym ostatnim przypadku zmiana wejdzie w życie dopiero po trzech miesiącach od zgłoszenia. Do tego czasu będzie obowiązywał stary limit.
  • Limity zmniejszające wartość są ustalane natychmiast. W każdym momencie – niezależnie od tego, która zmiana to będzie. Ograniczenia dotyczą więc tylko zwiększania limitów.
  • Ustalenie limitów bukmacherskich to w GoBet konieczność. Musisz to zrobić przy rejestracji – nawet podając wartości, których nie byłbyś w stanie przekroczyć.
  • Limity tyczą się typowania tak przez Internet, jak i w aplikacji mobilnej. W tej ostatniej możesz zresztą dokonywać ich modyfikacji – na takich samych zasadach, jak i w serwisie głównym bukmachera GoBet (z tymi samymi ograniczeniami).

5 / 5. Ocen: 44