MMA staje się w Polsce dość popularne, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób pyta się, czy można obstawiać walki KSW. Czas najwyższy, byście to sprawdzili!

Czy można obstawiać walki KSW?
Czy można obstawiać walki KSW?

Oferta zakładów KSW u bukmacherów w Polsce

KSW to Konfrontacja Sztuk Walki, czyli najbardziej znana polska federacja MMA. Imprezy organizowane przez tę grupę są niezwykle popularne i z każdą edycją gromadzą coraz większe grono kibiców na trybunach czy przed telewizorami.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Obstawianie KSW to bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy podczas oglądania walk chcieliby także mieć szansę na zarobienie pieniędzy. Niektórzy uważają, że granie na pieniądze w internecie jest nielegalne, ale nie jest to prawda!

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Warto podkreślić, że w Polsce zgodnie z prawem działają tylko te strony internetowe do obstawiania, które posiadają koncesje Ministerstwa Finansów. Jeżeli postawicie na KSW na jednej z takich witryn, nie będziecie musieli martwić się o żadne konsekwencje prawne.

Legalni bukmacherzy w Polsce coraz częściej oferują graczom nie tylko te najbardziej znane dyscypliny. Nawet więc jeżeli poza KSW interesują was także inne gale MMA, istnieje spore prawdopodobieństwo, że na jakiejś polskiej stronie znajdziecie dokładnie ten event, którego szukaliście.

Mimo że obstawianie jest dostępne również w punktach naziemnych, zdecydowanie wygodniejszą opcją jest stawianie online. Konto u bukmachera internetowego można założyć za darmo, doładowywać w każdej chwili, a wygrane otrzymywać bezpośrednio na konto bankowe!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułFreebet za darmo. Co to jest i jak korzystać?
Następny artykułReklamy PZBUK w telewizji Eleven Sports
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.