Zakłady Bukmacherskie PZBUK uruchomiły system marketingowy, w ramach którego reklamy tej strony emitowane są podczas meczów transmitowanych przez Eleven Sports!

Reklamy PZBUK w telewizji Eleven Sports
Reklamy PZBUK w telewizji Eleven Sports

PZbuk to Polski legalny bukmacher internetowy

Trzeba przyznać, że nie do końca tego wielu graczy spodziewało się po PZBUK. Strona w internecie jest mało widoczna, a od początku swojego istnienia nie zaoferowała nic więcej poza standardowym bonusem powitalnym oraz regularnym doładowywaniem wygranych w kuponach z większą ilością zdarzeń.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Nie wiadomo, czy polityka legalnego bukmachera od Cherry Online Polska ulegnie zmianie czy może już taka pozostanie. Wiadomo jednak, że przedstawiciele firmy postanowili „zaatakować” telewizję i to w niej reklamować swoje usługi.

Podczas meczów piłkarskich w Eleven Sports telewidzowie mają okazję sprawdzać aktualne notowania na konkretne zdarzenia. Dzięki temu mogą się przekonać, jak można zarabiać na oglądaniu meczów i przekonać się, że w niektórych przypadkach jest to naprawdę dochodowe zajęcie.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Na ten moment Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują zakłady przedmeczowe oraz live na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Niestety, znajdziecie w opisywanym portalu żadnych Wirtualnych Sportów oraz innych nieco mniej standardowych produktów do obstawiania.

Nie można powiedzieć, że PZBUK dobrze rozpoczął działalność w Polsce, ale jeszcze nie wszystko stracone. Liczmy na to, iż w końcu ktoś zrozumie u tego bukmachera, że w Polsce konkurencja robi się coraz poważniejsza, a gracze przyzwyczajeni są już do naprawdę ciekawych usług czy bonusów.

Jednym z najpopularniejszych bukmacherów w tym momencie jest Etoto. Darmowe konto u niego założycie na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy można obstawiać walki KSW?
Następny artykułPodatek bukmacherski 2019
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.