aplikacja do typowania

Czego oczekiwać po aplikacji do typowania zakładów

Aplikacja mobilna jest podstawą dzisiejszego świata zakładów wzajemnych. Nie ulega wątpliwości, że każdy bukmacher musi ją mieć – zwłaszcza że aktualnie znaczna część wszystkich zakładów zawierana jest właśnie za jej pośrednictwem. Doskonale wie o tym bukmacher Bwin, który na początku tego roku wrócił do Polski.

aplikacja do typowania

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobilnej Bwin

Aplikacja mobilna proponowana przez bukmachera Bwin i STS działa na telefonach i tabletach wspieranych przez systemy Android oraz iOS. Najeżona jest funkcjonalnościami, wielu spośród których nie znajdziemy w głównym serwisie internetowym tego właśnie bukmachera. Oto najważniejsze z nich:

  • szybkie logowanie – za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy szybko dostać się do własnego konta, korzystając z naszych danych biometrycznych. Nie musimy więc za każdym razem podawać naszych danych do logowania (co na dłuższą metę byłoby po prostu niefunkcjonalne),
  • powiadomienia PUSH – po odpowiednim jej ustawieniu, aplikacja mobilna bukmachera STS, bet365 czy innego, może nas informować o interesujących nas wydarzeniach – na przykład o bramkach strzelonych w spotkaniu, które obstawiliśmy. Powiadomienia działają tutaj bardzo płynnie i pojawiają się błyskawicznie. Co jednak najważniejsze, wyświetlają się również w momencie, w którym nie mamy otwartej aplikacji mobilnej bukmachera. Dzięki temu nie przegapimy absolutnie niczego,
  • automatyczny cashout – apka wyposażona została w funkcję automatycznego cashoutu, dzięki której system automatycznie wypłaci postawione na kupon środki, jeśli wygrana osiągnie wyznaczony przez nas poziom; oczywiście funkcjonalność ta związana jest tylko z kuponami zawierającymi kwalifikujące się zdarzenia (nie wszystkie są objęte cashoutem),
  • możliwość budowania zakładu – szybki Bet Builder to zaleta aplikacji. Dzięki niemu możemy szybko zaprojektować zakład z wieloma zdarzeniami dotyczącymi tego samego spotkania, a tym samym jeszcze lepiej wykorzystać naszą analizę bukmacherską.

Pojawiające się w Internecie na temat Bwin opinie wyjątkowo zachwalają aplikację mobilną bwin. Funkcjonalności mówią o niej jedno – z pewnością potrafi ona być nie dodatkiem do serwisu głównego, a realną jego alternatywą.

Aplikacja mobilna w Polsce

Oczywiście wszystkie funkcjonalności, o których wspomnieliśmy powyżej, dostępne są w oryginalnej (a zatem przeznaczonej na rynek zagraniczny) wersji aplikacji. Wypisaliśmy tylko te, co do których pojawienia się również w naszym kraju jesteśmy praktycznie pewni, a które nie są funkcjami do końca oczywistymi. Wiadome jest w końcu, że bukmacher bez depozytu nie zagramy – apka na pewno więc pozwoli go dokonywać. Podobnie wygląda kwestia z innymi podstawowymi rzeczami – takimi jak chociażby zawieranie zakładów.

Kiedy Bwin wejdzie do Polski?

W Bwin rejestracja jest aktualnie niemożliwa. Bukmacher wejdzie jednak do polski już niebawem – posiada już wszystko to, czego potrzebuje (a przede wszystkim zezwolenie ze strony polskiego Ministerstwa Finansów). Można się spodziewać, że jego serwis internetowy doczeka się uruchomienia w pierwszej połowie 2023 roku.

5 / 5. Ocen: 5