Światowa Organizacja Zdrowia opublikuje raport w nadchodzących tygodniach, w którym wyjaśni, co prawdopodobnie jest źródłem pandemii! Po wielomiesięcznym dochodzeniu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ustaliła, że ​​prawdopodobnie źródłem pandemii COVID-19 są fermy dzikich zwierząt w Chinach. Cały świat czeka na te informacje. Jeśli jednak podczas oczekiwania chcesz się odprężyć i zrelaksować – można obstawiac Betgames STS.

Czy farmy dzikich zwierząt były epicentrum wirusa?

Te farmy dzikich zwierząt, z których wiele znajduje się w południowo-chińskiej prowincji Yunnan lub w jej pobliżu, prawdopodobnie dostarczało zwierzęta sprzedawcom na hurtowym targu owoców morza Huanan w Wuhan, gdzie w zeszłym roku odkryto wczesne przypadki COVID-19. Niektóre z tych dzikich zwierząt mogły zostać zarażone SARS-CoV-2 od nietoperzy w okolicy. Oczekuje się, że WHO opublikuje swoje ustalenia w raporcie w nadchodzących tygodniach.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Wiele teorii na temat pochodzenia wirusa – która z nich jest prawdziwa?

W styczniu zespół ekspertów WHO udał się do Chin, aby zbadać, w jaki sposób rozpoczęła się śmiertelna pandemia, która zaraziła ponad 120 milionów ludzi i zabiła 2,6 miliona na całym świecie, donosi Live Science. Rozpowszechniono wiele teorii spiskowych na temat pochodzenia wirusa, w tym, że wirus uciekł z laboratorium w Wuhan. W zeszłym miesiącu śledczy WHO odrzucili to wyjaśnienie. Oczekuje się, że agencja opublikuje wyniki dochodzenia zespołu w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Co wykazało dochodzenie na temat koronawirusa?

Ogólny konsensus wśród naukowców był taki, że koronawirus krążył w nietoperzach i przeskakiwał na ludzi, prawdopodobnie przez gatunek pośredni. Dokładnie to wykazało dochodzenie WHO — wirus prawdopodobnie przeszedł z nietoperzy w południowych Chinach na zwierzęta na farmach dzikich zwierząt, a następnie na ludzi. Fermy dzikich zwierząt są częścią projektu, który chiński rząd promuje od 20 lat, aby wydobyć ludność wiejską z biedy i zlikwidować podziały wiejsko-miejskie. Zabierają egzotyczne zwierzęta, takie jak cywety, jeżozwierze, łuskowce, jenoty i szczury bambusowe i hodują je w niewoli.

Zamknięcie farm dzikich zwierząt w Chinach

Jednak w lutym 2020 r. Chiny zamknęły te farmy, prawdopodobnie dlatego, że chiński rząd uważał, że są one częścią szlaku koronawirusa i przenoszenia choroby z nietoperzy na ludzi. Rząd rozesłał instrukcje do rolników, jak grzebać, zabijać lub palić zwierzęta w sposób, który nie rozprzestrzenia choroby. Wiele z tych farm hoduje zwierzęta, które mogą przenosić koronawirusy, w tym cywety, koty i łuskowce. Większość z nich znajduje się w prowincji Yunnan w południowych Chinach lub w jej pobliżu, gdzie naukowcy wcześniej odkryli wirusa u nietoperza. WHO nadal nie wie, jakie zwierzę przeniosło wirusa z nietoperzy na ludzi.

Rynek owoców morza w Huanan

Rynek został zamknięty z dnia na dzień 31 grudnia 2019 r., Po tym, jak powiązano go z przypadkami tego, co wówczas opisano jako tajemniczą chorobę podobną do zapalenia płuc. WHO znalazło dowody na to, że farmy dzikich zwierząt zaopatrywały sprzedawców na hurtowym rynku owoców morza Huanan. Mianowicie, prawdopodobnie myśleli, że jest to najbardziej prawdopodobna ścieżka transmisji, co również zakończy raport WHO. Na tym rynku z pewnością miała miejsce masowa transmisja, ponieważ w dziale żywych zwierząt uzyskali wiele pozytywnych próbek.

5 / 5. Ocen: 1


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułHazard mobilny kontra na PeCecie: co jest lepsze w obecnej sytuacji?
Następny artykułJak działają bonusy w zakładach? Jakie bonusy oferują polscy bukmacherzy
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".