W branży zakładów sportowych bonusy stały się nieodłącznym elementem oferty powitalnej dla nowych klientów. Każdy bukmacher daje jakąś formę bonusu na start – bonus od depozytu, premię bez depozytu, grę bez podatku czy zakład bez ryzyka. Firmy nauczyły się, że bez tego o zdobycie nowego gracza może im być niezwykle ciężko. Każdy kto interesuje się zakładami bukmacherskimi, na pewno wie już o tym, że Polscy bukmacherzy oferują bardzo przyzwoite bonusy na start. W portalu https://bonusowo.com zajmujemy się głównie bonusami bukmacherskimi. W tym tekście, chcielibyśmy przedstawić Ci, jak dokładnie działają bonusy bukmacherskie oraz którzy z polskich bukmacherów mają najlepsze oferty. 

Dlaczego bukmacherzy rozdają bonusy?

Dlaczego w ogóle gracze dostają darmowe środki na grę u bukmachera i jak to się im opłaca? To pytanie być może chodzi Wam po głowie. Tak jak w każdej branży, również i w zakładach sportowych przyciągnięcie nowego klienta jest kluczem do powodzenia biznesu. Zysk bukmachera bierze się z marży, która z reguły wynosi kilka procent danego zakładu. Jak łatwo się domyśleć, im wyższe obroty tym większy procent bukmacher „kasuje” dzięki marży i tym większe są zyski spółki. 

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Stąd właśnie chęć przyciągnięcia nowych klientów z nowym kapitałem za wszelką cenę. Nawet kosztem początkowej straty, jaką dla bukmachera jest oddanie bonusu od depozytu lub bonusu bez depozytu. Ludzie, obecnie mają już konto, jeśli nie u jednego to nawet u kilka bukmacherów. Nowa strona to za mało, by skłonić kogoś do przeniesienia konta i pieniędzy do innych firm. Potrzebna jest jakaś forma gratyfikacji finansowej a tą są właśnie bonusy bukmacherskie.

Czym są bonusy bukmacherskie?

Warto na początku tego artykułu odpowiedzieć też na pytanie, czym są bonusy bukmacherskie? Ogólnie rzecz biorąc jest to każdy rodzaj premii, który otrzymujemy od bukmachera. Może być premia w gotówce albo innego korzyść, np. gra bez podatku lub ubezpieczenie pierwszego lub promocyjnego zakładu. Bonusy zwykle są otrzymywane za jakąś aktywność, w 90% przypadkach jest to wplata pierwszego depozytu w określonych rozmiarach. Czasem, dostępne są bonusy na kolejne depozytu lub bonusy bez wymaganej wpłaty – więcej o ich rodzajach przeczytasz w kolejnym paragrafie.

Rodzaje bonusów u polskich bukmacherów

Wiesz już, czym jest bonus bukmacherski. Oczywiście istnieją różne rodzaje premii, które możemy dostać u legalnych bukmacherów. Poniżej przedstawimy Ci je, zaczynając od tych najpopularniejszych:

  • Bonus za pierwszy depozyt – najpopularniejszy rodzaj premii u polskich bukmacherów to bonus na pierwszy depozyt. Zazwyczaj otrzymujemy go za wpłatę od określonego progu i najczęściej wynosi on 100% wpłaty. Kwoty są bardzo zróżnicowane, od 500 do nawet 8 tysięcy złotych! Bonus ten wiąze się z koniecznością obrócenia pieniędzmi określoną ilość razy. 
  • Bonus bez depozytu, za rejestrację – jak sama nazwa wskazuje to bonus, do którego uzyskania nie jest potrzebne dokonywanie depozytu. Mała kwota pieniędzy trafia na konto za sam fakt rejestracji konta. Wiąże się to zazwyczaj z wyższymi wymaganiami obrotu.
  • Ubezpieczenie pierwszego zakładu, cashback – to nic innego jak zwrot stawki pierwszego zakładu lub kuponu, w przypadku przegranej. Niektórzy bukmacherzy wymagają obrotu cashbacku, niektórzy nie. W przypadku wygranej oczywiście zatrzymujesz całą wygraną.
  • Gra bez podatku – kilka firm bukmacherskich oferuje jako bonus grę bez podatku. Biorą oni w takim przypadku na siebie 12% podatek od stawki. Oznacza to znacząco wyższe wygrane dla graczy.
  • Podwyższone kursy – kilku bukmacherów posiada jako stały bonus podwyższone kursy. Przykład takiej promocji to podwyższone o 5% kursy za min. 5 zdarzeń na kuponie, za 6 dostajemy już 10% a kolejne zdarzenia to jeszcze wyższy kurs, nawet do 50%.
  • Bonus jako nagroda w programie VIP – ostatnim rodzajem są bonusy, które trafiają na Twoje konto jako nagrody w programie lojalnościowym. Zazwyczaj możesz otrzymać nagrodę za przejście na wyższy poziom w programie VIP. Możesz też zbierać punkty za obstawianie zakładów, na koniec za punkty te można zakupić bonus.

Jaki jest najlepszy bonus, wg https://bonusowo.com 

W portalu https://bonusowo.com zajmujemy się jedynie bonusami bukmacherskimi. Naszym zdaniem oferta bonusu od depozytu wypada najkorzystniej w porównaniu z innymi. Ubezpieczenie zakładu jest zwykle tylko na pierwszy kupon, bonusem 100% możesz zaś swobodnie dysponować i obstawiać go w dużej liczbie zakładów, co znacznie zmniejsza ryzyko. Na stronie https://bonusowo.com znajdziesz najlepsze oferty bonusów od polskich bukmacherów. 

Warunki obrotu bonusem

Polscy bukmacherzy, którzy posiadają oficjalną licencję od Ministerstwa Finansów RP stosują bardzo zróżnicowane warunki obrotu bonusem. Zwykle wymogiem, by wypłacić zarobione pieniądze jest kilkukrotny obrót bonusem. Kwota ta jest różna i zwykle waha się od 3x do 8x. Ważny jest też kurs, po jakim się zakładasz. Zwykle, nie może on być mniejszy niż 1,5 lub 1,9 na zakład pojedynczy. W przypadku kuponów, często spotykany jest wymaganie, by każde ze zdarzeń składowych miało tam kurs przynajmniej 1,2. 

Podsumowanie

Jak miałeś okazję przeczytać w tym artykule, bonusy bukmacherskie to świetna okazja dla nowych graczy, by powiększyć swój stan konta. W serwisie https://bonusowo.com znajdziesz pełny przegląd ofert bonusów powitalnych od najlepszych polskich bukmacherów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą stroną i wybrania najlepszego bonusu dla siebie.

5 / 5. Ocen: 2


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułUważasz, że wiesz, skąd się wziął Covid-19?
Następny artykuł7 dowodów na to, że pies uczyni Twoje życie lepszym
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".