Obstawianie bez podatku to szansa na zdobycie większych wygranych. Jak działa to w przypadku legalnego bukmachera eFortuna.pl? Bez względu czy masz tam konto, czy nie – powinieneś to wiedzieć!

Jak działa obstawianie bez podatku na eFortuna.pl?
Jak działa obstawianie bez podatku na eFortuna.pl?

Obstawianie bez podatku – o co tyle szumu?

Wystarczy przejrzeć dowolny ranking, w którym wymieniani są najlepsi bukmacherzy, by zauważyć na co gracze najczęściej zwracają uwagę. Kursy czy bonusy mają dla nich ogromne znaczenie, a to dlatego, że wpływają bezpośrednio na to, ile mogą zarobić. Nie jest więc ważne tak naprawdę nic innego poza tym, by być na jak największym plusie.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oczywiście, nie można zapominać o tak ważnych aspektach jak chociażby niezawodna, kompetentna obsługa klienta czy też intuicyjnie działająca strona internetowa. Mimo wszystko, typerom chodzi głównie o zarabianie, dlatego też tak ważne jest dla nich to, co powiększa zdobyte środki. I w tym miejscu dochodzimy do obstawiania bez podatku.

bonus bez depozytu sts
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Dzięki graniu meczów bez podatku możemy wygrywać więcej, a wszystko dlatego, że współczynnik, przez który jest mnożony kurs ogólny kupon, zostaje powiększony. Jest to dozwolone prawem, dlatego że bukmacher odprowadza podatek normalnie, a graczowi dodaje do kuponu jeden „typ” o kursie 1.14, który jest automatycznie rozliczany jako trafiony.

Ile można wygrywać więcej dzięki grze bez podatku?

Teoria nie jest w stanie zobrazować wszystkiego. Tymczasem obstawianie bez podatku to szansa na zdobycie naprawdę sporo wyższych środków. Przykładem niech będzie kupon o kursie całkowitym 3.40 zagrany za 100 złotych:

  • Jeżeli zagramy go z podatkiem, czyli jak u większości polskich bukmacherów, będziemy mogli zarobić 299,20 zł. Od razu widać, że jest to mniej, niż wynosi iloczyn stawki i kursu kuponu. A wszystko dlatego, że państwu przekazujemy 12% od zagranych pieniędzy, czyli zanim postawimy kupon płacimy ze 100 zł kwotę 12 zł. Tym samym kurs całkowity jest mnożony przez 88 zł, a nie 100.
  • Dzięki promocji bez depozytu do kuponu dodawany jest kurs 1.14, który automatycznie jest rozliczony jako wygrany. Gdy wejdą nam pozostałe typy, wygrywamy już nie 299,20 zł, a 341,44. Wszystko dlatego, iż powiększył nam się kurs całkowity, jednak wygrana byłaby niemalże taka sama w sytuacji, gdy nie byłby dodawany dodatkowy zakład, a zamiast tego stawka nie byłaby odejmowana.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak łatwo policzyć, już w podanym przykładzie widać, że dzięki obstawianiu meczów bez podatku można na zaledwie jednym przeciętnym kuponie zyskać 40 złotych. A przy kwotach większych do wygrania środki do zdobycia są jeszcze pokaźniejsze!

Jak obstawiać mecze bez podatku na eFortuna.pl?

Kupon bez podatku w Fortunie
Kupon bez podatku w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom regularnie dostępną promocję, w której możliwe jest granie bez podatku. Powiększenie wygranych o 14% następuje automatycznie, dzięki czemu gracz nie musi nawet dodawać kursu do kuponu.

Jeżeli gramy na żywo, możemy obstawiać mecze bez podatku na www.eFortuna.pl przez całą dobę i to w każdym dniu tygodnia. Z kolei zakłady przedmeczowe do postawienia są z większymi wygranymi w soboty i niedziele od godziny 12.00 do 15.00.

Aby zagrać kupon bez podatku w Fortunie, należy spełnić kilka dość przejrzystych i prostych warunków. Poniżej prezentujemy ich pełną listę:

  • co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
  • kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.30
  • stawka kuponu minimum 2 złote
  • kupony AKO
  • obstawianie na stronie, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów

Niektórzy bukmacherzy online przygotowują promocje, które są zagmatwane i trudno w ogóle z nich skorzystać. Absolutnie nie dotyczy to opisywanej tutaj oferty od marki Fortuna, co widać zresztą najlepiej na powyższych przykładach.

Jak obstawiać w Fortunie? Krok pierwszy – rejestracja konta!

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze w Fortunie i przy tym nie płacić podatku, musi w pierwszej kolejności utworzyć konto u tego bukmachera. Może to zrobić na stronie www.eFortuna.pl, wypełniając krótki formularz online. Na start czeka do zgarnięcia kilka bonusów!

Jak zarejestrować darmowe konto w Fortunie? Sprawdź:


Wypełnienie formularza zajmuje raptem kilka chwil, ponieważ wystarczy w nim wpisać parę podstawowych danych. Pamiętać trzeba przy tym o specjalnym kodzie promocyjnym Fortuny, który brzmi „BETONLINE” i może być podany jedynie na starcie.

Co ten bukmacher ma dla nowych klientów? W ramach bonusu powitalnego można u niego zgarnąć 20 PLN bez depozytu za samo założenie konta i jego weryfikację. Oprócz tego do odebrania jest jeszcze 600 PLN w postaci zakładu bez ryzyka i ekstra premia 100% do 2100 PLN przy drugiej wpłacie środków!

Każdy musi indywidualnie podejść do sprawy obstawiania bez podatku. Wydaje się to być znakomitą opcją dla każdego, kto chce „wycisnąć” z bukmachera możliwie jak najwięcej. Oferta jest dostępna już od dłuższego czasu, więc raczej nie ma obawy o to, iż szybko dobiegnie końca. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko polować na najlepsze typy bukmacherskie. Nie brakuje ich przez cały rok!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułNajlepsze typy bukmacherskie
Następny artykułFAME MMA 13. Kto walczy, jak obstawiać? Mamy bonus bez depozytu dla wszystkich!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.