Bukmacher Fortuna - zapoznanie z bukmacherem

Bukmacher Fortuna – zapoznanie z bukmacherem

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują swoje usługi w Polsce nieprzerwanie od 1996 roku. To obecnie jeden z najpopularniejszych podmiotów na rynku, w sieci oraz stacjonarnie. Co stoi za długotrwałym sukcesem Fortuny i jaką ofertę przygotowała dla nowych graczy?

Bukmacher Fortuna - zapoznanie z bukmacherem

Pakiet bonusów na start

Założenie konta to najważniejszy, pierwszy krok przed rozpoczęciem przygody z typami. Fortuna dla nowych kont przygotowała pakiet korzyści: do 2000 złotych bonusu od depozytu (100%), cash-back za przegrany pierwszy kupon do 200 zł oraz darmowy zakład o wartości 20 zł.

Wszystkie składowe posiadają konkretne warunki obrotu. Warto wiedzieć, że zwrot stawki tyczy się kwoty netto. Aby otrzymać maksymalną rekompensatę, należy zagrać pierwszy kupon za 227 zł. Darmowy zakład gracz otrzymuje w formie punktów. Przy postawieniu kuponu, trzeba zaznaczyć opcję gry za punkty FKP.

Stałą promocją dla graczy jest opcja uniknięcia podatku. Bukmacher przyjmuje go na siebie poprzez podwyższenie wygranych. Oprócz tego możemy liczyć na kod promocyjny Fortuna– kolejny ukłon bukmachera w stronę gracza. Aby skorzystać z promocji, na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z kursem 1,3 dla każdego z nich. Ważne jest to, aby na końcu dodać zdarzenie „gra bez podatku”. Inaczej system przyjmie i rozliczy typy po normalnej stawce.

Wpłaty i wypłaty Fortuna

Bukmacher w pełni przystosował się do wymagań XXI wieku. Wpłaty można dokonać w formie natychmiastowego przelewu internetowego, Blik albo karty debetowej. Wygodną opcją dla miłośników czucia gotówki pozostają wpłaty w punktach naziemnych. Tam również można zawierać zakłady, bez konieczności rejestracji konta.

Wypłaty odbywają się zgodnie z regulaminem na konto bankowe klienta. Czas realizacji zależy od złożenia dyspozycji. Z reguły środki pojawiają się następnego dnia w godzinach popołudniowych. Przed pierwszą wypłatą, trzeba przejść weryfikację tożsamości. Fortuna nie wymaga skanów dowodu i można tego dokonać przy pomocy własnego konta bankowego.

Bukmacher Fortuna – oferta i kursy

Fortuna posiada w swojej ofercie ogromną liczbę spotkań przedmeczowo oraz na żywo. W obu przypadkach stopień szczegółowości zaskakuje. To dobry wybór dla osób ceniących niższe ligi polskie oraz egzotyczne rozgrywki. Trudno znaleźć drugi podmiot na rynku oferujący tak wiele zakładów live dla mniej znanych ekip.

Drobnym minusem pozostaje brak łączenia opcji live oraz przedmeczowych na jednym kuponie. W zamian otrzymuje się zróżnicowaną liczbę zdarzeń o wysokim stopniu rozdrobnienia w obu wariantach. Znaleźć można tu również e-sport i to w bogatym wydaniu (międzynarodowym i krajowym).

Kursy podwyższają codzienne promocje w ramach „SUPEROFERTY+” oraz „HITU DNIA”. Fortuna sprawdzi się przy obstawianiu faworytów, zdarzeń popularnych, a także większych kombinacjach (tzw. tasiemkach z bonusem ako).

Podsumowanie

Bukmacher cieszy się sporym uznaniem i jest obecny w polskim sporcie. To sponsor m.in. Legii Warszawa, Miedzi Legnica, Pucharu Polski, 1 ligi piłkarskiej oraz KSW. Jako jeden z nielicznych oferuje zakłady w formie online oraz naziemnej. Obie składowe współpracują ze sobą i nic nie stoi na przeszkodzie, aby np. wpłaty na konto internetowe dokonać w punkcie stacjonarnym.

Pod względem oferty warto zwrócić uwagę na rozgrywki krajowe. Fortuna jest niezastąpiona przy takich sportach jak skoki narciarskie, żużel oraz polskie ligi piłkarskie. Mecze można śledzić przy pomocy transmisji online udostępnionych przez stronę. Firma posiada także sprawną, dedykowaną aplikację mobilną dla ceniących wygodę.

5 / 5. Ocen: 1