Obstawianie zakładów bukmacherskich to popularna rozrywka, z której regularnie korzysta wiele osób w naszym kraju. Stale przybywa również osób, które chcą obstawić swój pierwszy zakład przez Internet, ale nie do końca wiedzą w jaki sposób mogą to uczynić. W tym miejscu powiemy więcej o tym, jak wygląda proces rejestracji i weryfikacji konta w legalnym serwisie bukmacherskim.

Sprawdź, czy wybrany bukmacher posiada licencję

Na początek należy zaznaczyć, że obstawianie zakładów bukmacherskich przez Internet jest możliwe wyłącznie w serwisach dysponujących licencją Ministra Finansów. Taką licencję mogą otrzymać wyłącznie polskie spółki posiadające niezbędny kapitał początkowy. W serwisie Zapytajbukmachera.pl dostępna jest aktualna lista legalnych bukmacherów online dostępnych w naszym kraju. Na stronie znajdziemy także ranking pomocny dla osób, które wciąż nie wiedzą, w którym serwisie chcą otworzyć swoje pierwsze konto bukmacherskie. 

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jakie dane należy podać podczas rejestracji konta?

Większość legalnych bukmacherów online w naszym kraju posiada funkcję szybkiej rejestracji. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, adres oraz PESEL. Ponadto, należy uzupełnić dane konta, czyli login, adres email oraz hasło. Wielu bukmacherów na etapie rejestracji wymaga również podania numeru telefonu. Na koniec należy zaakceptować regulamin serwisu bukmacherskiego oraz zaznaczyć ewentualne zgody na przesyłanie treści reklamowych. Zgodnie z ustawą przeciwko praniu brudnych pieniędzy, klienci serwisu bukmacherskiego deklarują źródło środków przeznaczonych na obstawianie zakładów (np. umowa o prace, renta, oszczędności). 

Na czym polega weryfikacja tożsamości?

Zakłady bukmacherskie mogą obstawiać wyłącznie osoby pełnoletnie. W związku z tym, legalni bukmacherzy w naszym kraju są zobligowani do weryfikowania tożsamości swoich klientów. Dopóki tego nie zrobimy, nie będziemy mogli wypłacić ewentualnych wygranych oraz korzystać ze wszystkich funkcji serwisu. Weryfikacja konta polega na załączeniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty. Pracownik serwisu bukmacherskiego zweryfikuje dane podane przy rejestracji z załączonym dokumentem. Pełne zatwierdzenie konta zwykle trwa kilka minut, ale w późnych godzinach wieczornych oraz weekendy może to być kilka godzin. 

Czym jest bonus powitalny dostępny u legalnych bukmacherów?

Duża konkurencja na rynku legalnych bukmacherów online w Polsce sprawia, że serwisy wciąż walczą o pozyskanie nowych klientów. Takie zadanie pełni oferta powitalna, w ramach której, gracz po zarejestrowaniu konta może odebrać bonus powitalny. Najczęściej spotykamy się z dwoma rodzajami bonusów. Pierwszy z nich to premia depozytowa, w ramach której nasza pierwsza wpłata zostanie powiększona o dodatkowe środki bonusowe. Popularną promocją na start jest także zakład bez ryzyka. Dzięki niej, gracze mogą obstawić pierwszy zakład bez ryzyka poniesienia strat. 

5 / 5. Ocen: 1


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułBukmacher Fortuna – zapoznanie z bukmacherem
Następny artykuł10 rzeczy, które powinny być w każdym domu
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".