Każda osoba obstawiające mecze w STS może odebrać 30 PLN bonusu tygodniowo. Nie ma tutaj żadnych skomplikowanych zasad – chodzi jedynie o regularne typowanie!

Bonus co tydzień w STS. Aż 30 PLN dla każdego typera!
Bonus co tydzień w STS. Aż 30 PLN dla każdego typera!

Bonus bukmacherski od STS. Co do zdobycia?

Do promocji trzeba się zapisać, jeśli chce się z niej skorzystać. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wejść na www.STS.pl i przejść do zakładki poświęconej akcji specjalnej. Ostatni krok to kliknięcie odpowiedniego przycisku.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Podczas trwania oferty specjalnej graczom liczony jest obrót w kuponach z kursem co najmniej 1.85. Jeżeli łącznie typer postawi 200 PLN lub więcej, będzie mógł na początku nowego tygodnia dostać prezent na obstawianie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

30 PLN co tydzień to aż 120 PLN w miesiącu. Promocja STS nie trwa tylko przez 7 dni, a więc można dzięki niej zyskać naprawdę sporo i to bez spełniania szczególnie trudnych warunków.

Co tydzień 30 PLN premii w STS!

Nie ma znaczenia to, na co się stawia. Zakłady na piłkę nożną, tenis, a może coś jeszcze innego? Tutaj wybór STS pozostawia wam – to wy w tej kwestii o wszystkim decydujecie.

Pieniądze dodatkowe przyznawane są automatycznie. Najpierw lądują na koncie bonusowym, a dopiero później na głównym. Wszystko, oczywiście, w sposób na 100% legalny i bezpieczny!

Jeżeli ktoś chce korzystać z tego typu promocji, najpierw musi być zarejestrowanym użytkownikiem portalu www.STS.pl. Konto zakłada się w kilka chwil, co pokazuje poniższy filmik wideo:

STS kod promocyjny 2020

Tylko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE można na dobry początek otrzymać 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN ekstra! W standardowej ofercie nie ma takiej akcji powitalnej.

Gracze zostaną poinformowani, gdy cotygodniowy bonus nie będzie już dostępny. Szczegółów na ten temat zawsze należy szukać na oficjalnej stronie STS, czyli www.STS.pl. Tylko ta strona jest oficjalna i ma wszystkie aktualne informacje o promocjach!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku