Betfan to jedna z polskich legalnych firm bukmacherskich. Od jakiegoś czasu każda firma bukmacherska musi spełnić szereg rygorystycznych wymagań, aby móc określić się jako legalny bukmacher. Obowiązkiem jest obecnie posiadanie specjalnego zezwolenia od Ministerstwa Finansów. Jeśli dany bukmacher go nie posiada, może to wiązać się z licznymi konsekwencjami prawnymi zarówno dla takiej firmy jak i dla grających u niej zawodników. Dzisiejszy artykuł poświęcamy jednej z nowych firm bukmacherskich. Chodzi tutaj o Betfan. Czy warto rejestrować się w Betfan? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

Betfan - czy warto się tam zarejestrować?
Betfan – czy warto się tam zarejestrować?

Betfan – od kiedy legalnie funkcjonuje w naszym kraju?

Betfan to firma bukmacherska, która w sposób legalny działa na terenie Polski począwszy od 29 października 2018 roku. Wtedy to udało się jej uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Bukmacher Betfan na koniec kwietnia 2019 roku oddał do dyspozycji swoich użytkowników profesjonalną stroną internetową.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jak zarejestrować się w Betfan – poradnik

Niektóry bukmacherzy mają bardzo trudną rejestrację, przez co z założenia u nich konta rezygnuje sporo zawodników. Czy tak samo jest w przypadku firmy bukmacherskiej Betfan? Okazuje się, że nie. Betfan stawia na prostotę oraz wygodę użytkowników. Proces rejestracji u tego bukmachera nie jest ani trudny ani zbyt skomplikowany. W trakcie rejestracji nie trzeb podawać żadnych zbędnych informacji typu numer konta bankowego czy skan dowodu osobistego. Jest to ogromne ułatwienie dla graczy, którzy na pierwszym miejscu stawiają zawsze wygodę.

W formularzy rejestracyjnym w Betfan trzeba podać tylko adres e-mail, imię i nazwisko, hasło, numer telefonu oraz numer PESEL. Opcjonalnie można również podać kod bonusowy. Podanie wszystkich tych podstawowych informacji wystarczy do tego, aby móc korzystać z pełnej oferty bukmachera Betfan. Resztę informacji takich jak skan dowodu czy numer konta bankowego podaje się dopiero przy pierwszej wypłacie zgromadzonych przez gracza środków. Tak prosty i szybki proces rejestracyjny powoduje, że Betfan ma naprawdę niezwykle wysokie opinie wśród użytkowników. Prosta rejestracja to jeden z najważniejszych elementów dla każdego nowego użytkownika.

Pamiętajmy też, że aktywny jest Betfan kod promocyjny VIP, który brzmi BETONLINE i daje 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Z jakiej oferty mogą korzystać użytkownicy Betfan? Sprawdziliśmy! 

Oferta bukmachera Betfan została dopracowana praktycznie w każdym calu. Znajdziemy tam na przykład około 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. Wśród najważniejszych znajduje się oczywiście koszykówka, tenis, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, futboll amerykański, żużel czy rugby. Propozycje bukmachera Betfan mogą spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. 

U bukmachera Betfan znajdziemy także szereg zakładów na sporty, które cieszą się znacznie mniejszym powodzeniem. Mowa tutaj przede wszystkim o lekkoatletyce czy pesapalo. W Betfan można również obstawiać zakłady związane z szeroko rozumianą sferą rozrywki, kultury oraz polityki. Mowa tutaj nie tylko o zakładach dotyczących wyników wyborów w Polsce, na świecie czy popularnych programów rozrywkowych. Ten segment oferty Betfan jest dopracowany w każdym calu! 

Zakłady na e-sport w Betfan – jak to działa? 

W Betfan mamy bardzo szeroką ofertę zakładów e-sportowych. Można tam postawić zakłady na przykład na Hearthstone, Counter Strike, King of Glory, StarCraft czy Overwatch. Bukmacher Betfan wystawia kursy na praktycznie wszystkie istotne wydarzenia ze sportów elektronicznych. Wielu użytkowników zwraca jednak uwagę na fakt, iż Betfan mógłby popracować nad zwiększeniem rynków zdarzeń. Poza tym, jego oferta spisuje się w e-sportach na medal. 

Kiedy w Betfan pojawią się sporty wirtualne?

Sporty wirtualne przez wielu ekspertów określane są jako przyszłość polskich zakładów bukmacherskich. Liczba ich fanów rośnie lawinowo. Polscy zawodnicy sportów wirtualnych w Betfan mogą czuć się w pełni satysfakcjonowani. Na ten moment bukmacher nie posiada ich kilka w swojej ofercie i prawdpodobnie za jakiś czas liczba ta się jeszce powiększy.

Betfan bez podatku
Betfan bez podatku

Jakie promocje dla graczy ma bukmacher Betfan? 

Bukmacher Betfan ma dla swoich graczy bardzo wiele promocji. Firma wchodząc na rynek musiała przygotować atrakcyjne propozycje, aby przebić się na tym bardzo mocno konkurencyjnym rynku. Wszyscy potężni bukmacherzy mocno inwestują w rozmaite propozycje dla nowo zarejestrowanych użytkowników, dlatego Betfan także musiał się postarać w tym zakresie. Poniżej opisujemy najważniejsze propozycje tego bukmachera dla nowych użytkowników. 

W Betfan można otrzymać bardzo fajny pakiet powitalny. Składają się na niego aż trzy bonusy od depozytu. Łącznie można otrzymać nawet 3000 złotych (po 1000 złotych za każdą wpłatę). Ponadto, można także wykorzystać zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych z kodem BETONLINE. Tak dobre promocje powodują, iż Betfan opinie wśród użytkowników ma naprawdę znakomite. Tylko tak dalej!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak grać w Betgames STS? Poker, Wojna i Bakarat online
Następny artykułBetfan Gry bez podatku. Wirtualne Sporty z bonusem 14% przez cały rok!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.