Specjalny kod bonusowy VIP od bukmachera Betfan. Co wpisać można przy rejestracji, by otrzymać Zakład Bez Ryzyka, który jest dostępny tylko dla wybranych?

Betfan specjalny kod bonusowy VIP. Zakład Bez Ryzyka tylko dla wybranych!
Betfan specjalny kod bonusowy VIP. Zakład Bez Ryzyka tylko dla wybranych!

Betfan bonus VIP

Betfan kod bonusowy VIP to coś, co interesuje bardzo wielu graczy. Mimo że przygotowany przez Betfan bonus powitalny to nawet 3000 złotych, dla typera nie ma takiej promocji, której nie można by było powiększyć. I chyba nikt temu się nie dziwi – szczególnie, że Betfan Zakład Bez Ryzyka to nawet dodatkowe 100 złotych!

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kod promocyjny, który brzmi obecnie „BETFAN„, można wpisać tylko przy zakładaniu konta u legalnego bukmachera Betfan. Jeżeli gracz ma już konto w tym portalu, nie ma możliwości otrzymania premii VIP – Zakładu Bez Ryzyka. Oczywiście, typerzy zarejestrowani mają masę innych bonusów do wykorzystania, więc nie mają też szczególnych powodów do zmartwienia.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie to działa? Nie można powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z czymś wyjątkowo skomplikowanym. Betfan po prostu daje do 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka dla każdego, kto poda kod promocyjny. Cały czas, rzecz jasna, dostępny jest standardowy bonus 3000 PLN!

Nietrudno policzyć, że bonus powitalny standardowy 3000 zł, a do tego 100 zł jako premia w formie zakładu bez ryzyka, to łącznie aż 3100 zł do odebrania na dobry początek obstawiania u bukmachera!

Zakład Bez Ryzyka Betfan

W jakim miejscu podaje się kod promocyjny? Jest na to odpowiednia rubryka, a więc nic szczególnego robić nie trzeba. Dla ułatwienia pokazujemy dokładnie, o co chodzi. Każdy może to sprawdzić we własnym zakresie! 😉

Gdzie wpisać w Betfan kod promocyjny
Gdzie wpisać w Betfan kod promocyjny

Czy bonus jako Zakład Bez Ryzyka jest dla każdego? Nie, ponieważ jest to oferta specjalna VIP. Jeżeli ktoś nie wpisze hasła bonusowego, nie będzie miał możliwości otrzymać do 100 PLN zwrotu.

Uwaga! Cash back od Betfan otrzymuje się tylko i wyłącznie w przypadku porażki w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera.

Betfan obstawianie bez podatku

Bukmacher Betfan zyskuje na popularności z każdym dniem. Jeszcze nie tak dawno można było go przedstawiać jako zupełnie nieznaną markę. Teraz wszystko się zmieniło, a to nie tylko ze względu na wysoki bonus, ale również obstawianie bez podatku!

Marka Betfan jako jedyna w naszym kraju oferuje granie z wygranymi większymi o 14% przez cały rok! Tak, 365 dni w roku można tutaj obstawiać mecze, nie martwić się o płacenie podatków za zagraną stawkę!

Granie bez podatku jest dostępne dla wszystkich z darmowym kontem. Jeżeli zatem chcemy z niego korzystać, przede wszystkim potrzebujemy dokończyć rejestrację, a co za tym idzie – wykorzystać kod promocyjny!

Jak wpisać kod promocyjny w Betfan?

Czy wpisywanie kodu promocyjnego może przysporzyć komuś jakieś problemy? Absolutnie nie! Bukmacher wymyślił to wszystko tak, by nawet początkujący bez problemu dali sobie ze wszystkim radę. Kod promocyjny cały czas brzmi tak samo, tak więc nie ma tutaj żadnych trudności.

Warto tylko mieć na uwadze to, że kod może być wpisany jedynie przy rejestracji. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości, a tym samym bonus specjalny przepada!

Powyżej przedstawiliśmy screen, na którym wyraźnie widać, gdzie jest odpowiednia rubryka na kod promocyjny. Dla ułatwienia bukmacher sam podaje nam aktualnie aktywne hasło bonusowe!

Aplikacja Betfan reklamowana jest przez... Pudziana!
Aplikacja Betfan reklamowana jest przez… Pudziana!

Betfan rejestracja przez telefon

Na ten moment dostępna jest aplikacja bukmacherska Betfan na system Android. Można w niej nie tylko obstawiać mecze, ale także założyć konto. Proces rejestracji wygląda tak samo, jak w przypadku strony internetowej.

Dobra wiadomość jest taka, że kod promocyjny Betfan VIP także jest dostępny na urządzeniach przenośnych! Brzmi dokładnie tak samo, dlatego też nie ma tutaj mowy o żadnych zagmatwanych procesach!

Zmienił się kod, co teraz? Betfan bonus nadal dostępny!

Nie trzeba martwić się tym, że kod się zmieni. Jeżeli już go wpisaliśmy, otrzymujemy dokładnie to, co obiecano nam w dniu rejestracji. Pamiętajmy o złotej zasadzie: „prawo nie działa wstecz”. W przypadku promocji bukmacherskich również ma zastosowanie i zawsze warto mieć to na uwadze.

Na ten moment nic nie wskazuje na to, by Betfan kod promocyjny miał się zmienić, ale nawet jeśli tak się stanie, absolutnie nie jest to powód do niepokoju!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułBetfan bonus powitalny. Najwięcej w Polsce – 3000 PLN na start!
Następny artykułNoblebet bonus powitalny. Premia dla nowych graczy – VIP promo code!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.