Fundamentalne dla każdego nowego gracza powinno być to, by zdecydować się na legalne podmioty hazardowe. W naszym artykule opisujemy wyłącznie takie właśnie firmy bukmacherskie. Są one profesjonalne i zarazem bardzo hojne dla nowych Klientów. Jeśli interesujesz się bukmacherskimi zakładami to koniecznie dowiedz się co firmy bukmacherskie ciekawego aktualnie oferują? 

Poznaj czołówkę firm

Popularny bukmacher STS

Nasz dzisiejszy wpis rozpoczniemy od podmiotu hazardowego, który jest najbardziej popularny. Włodarze STS chwalą się, że mają około 50% wpływów z całego rynku. A to bardzo dobry wynik, nie da się tego ukryć. Co ciekawe, STS niedawno zadebiutował… na giełdzie. Jeśli zatem chcesz zainwestować w akcje tej spółki, to jak najbardziej jest to możliwe. Wolisz jednak przede wszystkim skupić się na bukmacherce? Jak wybierzesz tego bukmachera, to nie będziesz narzekać. Ta legalna firma oferuje np. dobre bonusy. Dla każdego jest zapewniona m.in. promocja bez depozytu. Tym sposobem możesz zaś zainkasować 29 PLN. Musisz jedynie założyć konto oraz wpisać kod promocyjny o treści „BETONLINE”. Co jeszcze jest oferowane przez STS? Ten podmiot hazardowy zapewnia bonus na gry karciane i tak samo na sporty wirtualne. Dzięki temu możesz zainkasować po 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To bonus zależny od kwoty depozytu. Aktualnie STS oferuje 100% do 1200 PLN.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fortuna

Jeśli opisujemy najlepszych aktualnie bukmacherów, którzy oferują swoje usługi na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, to nie można nie wspomnieć o Fortunie. Ta firma hazardowa jest prawdziwym „nestorem” w środowisku. Wszak działa ona już od 1996 roku. To nawet około kilkanaście miesięcy dłużej w porównaniu do STS. Warto dodać, że Fortuna zapewnia także wiele atrakcji. Jest to m.in. bonus bez depozytu dla każdego nowego Klienta. Jeśli jesteś zainteresowany, to wiedz, iż możesz zainkasować 20 PLN. Po założeniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego. Co jeszcze jest tutaj istotne? Możesz zdecydować się na zakład bez ryzyka. W tym celu trzeba założyć konto i przede wszystkim wpłacić depozyt. Od niego zależy wartość zakładu bez ryzyka. Maksymalnie możesz zaś liczyć na 600 PLN.

Coraz częściej wybierany Betfan

Bez wątpienia dobrze byłoby posiadać konto także w tym bukmacherze internetowym. Coraz więcej osób decyduje się na ten krok, a potem są zadowoleni. Wszak ta legalna firma bukmacherska (oferująca bardzo dobrej jakości usługi) jest hojna. Możesz np. zdecydować się na cashback do 600 PLN (minimalna suma zapewniana przez Betfan to 50 PLN). Wystarczy jedynie zarejestrować się, wpisać kod promocyjny i zrealizować premierowy depozyt. Dzięki temu zainkasujesz ten atrakcyjny cashback. Innym bonusem jest zakład bez ryzyka. Ta opcja pozwala zagrać kupon za 70 PLN. Jeśli przegrasz, to finalnie i tak nic na tym nie stracisz. Dodatkowo możesz liczyć na podwojenie kolejnego depozytu. Dzięki temu zainkasujesz dokładnie 100% do 1000 PLN. Czym jeszcze cechuje się ten bukmacher? Możesz liczyć na wiele promocji dla aktywnych userów. Chodzi np. o Bet Builder, Cashout, czy Matchday Boost itd.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułFAME MMA 13. Kto walczy, jak obstawiać? Mamy bonus bez depozytu dla wszystkich!
Następny artykułRaków Częstochowa w walce o podwójną koronę! 
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".