Dla graczy zakładów bukmacherskich bonusy są częstym obiektem pożądania. Na rynku można znaleźć różne rodzaje bonusów, ale zdecydowanie prym wiedzie zakład bez ryzyka. Niektórzy bukmacherzy decydują się nawet na zrobienie z tego bonusu swojej głównej oferty powitalnej. Typerzy w końcu nie lubią przegrywać, a zakład bez ryzyka pozwala im na uniknięcie utraty pieniędzy przy obstawianiu.

zakład bez ryzyka
Zakłady bez ryzyka u Polskich bukmacherów

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to inaczej cashback. Pod tą nazwą jest on równie często spotykany, więc należy pamiętać, że te terminy mogą być używane zamiennie. Ten bonus zagwarantuje nam, że nawet jeśli postawiony przez nas kupon będzie przegrany, my nie stracimy naszych pieniędzy. Bukmacher przy tym rodzaju bonusu zobowiązuje się do zwrotu stawki w przypadku przegranej, dlatego zakład bez ryzyka jest tak ceniony wśród graczy. Innym powodem, dla którego jest on lubiany w typerskim społeczeństwie jest fakt, iż jest to bonus bez depozytu. Oznacza to, że należy się on nam niezależnie od tego jak wysokiej pierwszej wpłaty dokonamy. Bukmacherzy po prostu określają kwotę, którą są w stanie zwrócić graczowi i ma on możliwość gry bez ryzyka za taką stawkę. 

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jak rozliczany jest zakład bez ryzyka?

To oczywiste, że w przypadku trafionych typów nasz kupon rozliczony jest jako wygrany. Wtedy otrzymujemy należne nam pieniądze i właściwie nie ma o czym mówić. Pytania mogą się pojawić w przypadku przegranego zakładu. W zależności od regulaminu bukmachera środki mogą wylądować na naszym koncie głównym, albo bonusowym. Jeśli trafią na konto główne, to właściwie możemy z nimi zrobić to, co chcemy np. wypłacić na swój rachunek bankowy. Jeżeli jednak trafią na konto bonusowe, należy dokonać obrotu zgodnie z wymaganiami konkretnego bukmachera. Mogą się one między sobą różnić, dlatego warto się z nimi zapoznać.

Betclic zakład bez ryzyka

Jeśli chodzi o bukmacherów, którzy oferują zakłady bez ryzyka, to na czele prezentujemy Betclic. Posiada on najwyższą kwotę zakładu bez ryzyka, a to ze względu na to, że jest to główna oferta powitalna tego bukmachera. Zakładając konto z kodem promocyjnym PREZENTPL zakład bez ryzyka Betclic wyniesie aż 550 złotych! Po rejestracji nasz pierwszy zakład będzie tym bez ryzyka, dlatego należy zagrać go właśnie za taką kwotę, aby wykorzystać bonus do maksimum. Należy pamiętać, że Betclic zobowiązuje się do zwrócenia nam całkowitej stawki nietrafionego zakładu.

Zakład bez ryzyka STS

Cashback w STS nie jest dostępny dla wszystkich, a już na pewno nie w takiej kwocie. Jedynie użytkownicy, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym PREENTSTS mogą otrzymać zakład bez ryzyka o wartości aż 234 PLN. Z reguły bukmacher oferuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, więc ta oferta jest naprawdę wyjątkowa. Co więcej zakład bez ryzyka nie jest obwarowany żadnymi wymaganiami w przypadku zwrotu. To oznacza, że jeśli przegramy nasz pierwszy zakład i STS zwróci nam pieniądze, możemy z nimi zrobić co tylko zechcemy. Jest szansa dalszej gry, ale równie dobrze możemy od razu wypłacić środki i zakończyć zabawę. Taka oferta na rynku bukmacherskim to prawdziwa rzadkość.

Zakład bez ryzyka od eWinner

Podobnie jak inni bukmacherzy eWinner postanowił się skupić na ofercie zakładu bez ryzyka, bo wie jak bardzo gracze lubią ten bonus. Tutaj również warto wykorzystać kod promocyjny, aby zwiększyć wartość cashbacku. Wpisując kod o treści: PREZENT możemy liczyć nawet na 180 złotych zakładu bez ryzyka. Tworząc swój pierwszy kupon mamy sporą dowolność, jednak zakłady systemowe nie będą brane pod uwagę. Trzeba też zaznaczyć, że nie liczą się też sporty wirtualne, ale raczej niewielu jest graczy, którzy przy zakładzie bez ryzyka decydują się na taki ruch. Minimalna stawka kuponu to 20 złotych, a jeśli okaże się on nietrafiony, eWinner zwróci nam pieniądze w trakcie maksymalnie dwóch dni. Zazwyczaj jednak trwa to o wiele krócej. 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTowarzyskie gry karciane – czy znasz je wszystkie?
Następny artykułSposoby na zarabianie na bukmacherce
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".