Szykujesz się na typowanie skoków narciarskich podczas weekendowych konkursów w Zakopanem? Najnowsza oferta specjalna LV BET to coś, co może ci się spodobać!

Typowanie skoków narciarskich. Zwrot 50 PLN!
Typowanie skoków narciarskich. Zwrot 50 PLN!

Skoki narciarskie Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli postawisz na niedzielny konkurs indywidualny kupon, który będzie składał się z typu na zwycięstwo konkretnego polskiego skoczka, automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do oferty specjalnej.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Zwrot w wysokości pełnej stawki trafi do tych graczy, których polski faworyt z kuponu nie zajmie żadnego miejsca na podium. Pod uwagę brane są tylko propozycje graczy na turniej indywidualny, a nie drużynowy, który zaplanowany jest na sobotę, 19 listopada.

Każda osoba ma prawo do odebrania jednego cashbacku. Pod uwagę bierze się pierwszy kupon postawiony na danym koncie, który będzie spełniał warunki promocji.

Maksymalna kwota zwrotu przewidziana w regulaminie to 50 PLN. Dodatkowe pieniądze pojawią się na odpowiednich kontach w dniu 21 stycznia, czyli w poniedziałek po zakończeniu okresu objętego ofertą.

LV BET kod na bonus

Zakłady Na Żywo nie kwalifikują się do promocji na PŚ Zakopane. Jedyna twoja szansa to zatem zakłady bukmacherskie skoki narciarskie zagrane pre-match.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z bonusu, a nie posiadasz jeszcze konta w LV BET, rejestracji możesz dokonać przez internet. Wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza, w którym należy podać swoje dane.

Obecnie obowiązuje limitowany LV BET kod promocyjny, który można podać jedynie przy rejestracji. Brzmi on: „BETONLINE” i na ten moment jeszcze jest aktywny!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku