Totolotek chwali się, że znajdzie się u niego najwyższe kursy na mecze. Jak to wygląda naprawdę? Sprawdźcie szczegóły dotyczące promocji „TOP 5” u opisywanego legalnego bukmachera!

Totolotek i wysokie kursy bukmacherskie
Totolotek i wysokie kursy bukmacherskie

Kursy na mecze. Gdzie najwyższe?

Każdy z nas chciałby obstawiać mecze po najwyższych możliwych kursach. Oczywiste jest, że chcemy wygrywać jak najwięcej, a co za tym idzie zależy nam na jak najkorzystniejszych notowaniach.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalny bukmacher Totolotek oferuje regularnie promocję o nazwie „TOP 5”, w której znaleźć można specjalnie podwyższone kursy na pięć najciekawiej zapowiadających się wydarzeń danego dnia.

Aby skorzystać z promocji, nie musisz się do niej zapisywać ani też nie jest wymagany żaden specjalny kod bonusowy. Twoje zadanie polega jedynie na dostaniu się do działu „Mega Kursy” oraz znalezieniu interesujących meczów.

Promocje Totolotek 2019

W tym przypadku nie musisz się ograniczać, ponieważ Totolotek nie narzuca żadnemu uczestnikowi, jaką ilość zakładów musi zagrać, by skorzystać z korzystniejszych warunków. Tylko od ciebie zależy czy zdecydujesz się na kupon SOLO, czy może postawisz typową „taśmę”.

Oferta nie jest dostępna w punktach naziemnych, dlatego aby z niej skorzystać wymagane jest konto na stronie internetowej Totolotka. W jaki sposób dokonać rejestracji? Nie ma w tym nic skomplikowanego – wszystko sprowadza się do wypełnienia specjalnego formularza online.

Mimo że oferta z tego wpisu jest regularna, w każdej chwili może zostać wycofana. Jeżeli zatem chcesz załapać się na bardzo korzystne warunki, powinieneś korzystać z okazji, póki taka się przytrafia!

Czy to aby na pewno legalne? Tak, ponieważ Totolotek posiada licencję Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie może oferować w naszym kraju zakłady bukmacherskie zgodne z prawem!

Darmowe konto do obstawiania założysz na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułAplikacja bukmacherska na Androida
Następny artykułLV BET daje graczom 100 PLN na Wirtualne Sporty!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.