Nowo zarejestrowane osoby u bukmachera TOTALbet mogą odebrać bonus bez konieczności deponowania własnych środków. W jaki sposób to działa?

TOTALbet bonus bez wpłaty!
TOTALbet bonus bez wpłaty!

Totalbet darmowe bonusy i promocje

Bonusy powitalne u bukmacherów są bardzo różne, jednak większość z nich to premie otrzymywane po dokonaniu wpłaty na konto. W TOTALbet sprawa wygląda nieco inaczej, chociaż warto podkreślić fakt, że taki tradycyjny bonus także jest tu dostępny.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonus bez depozytu w TOTALbet to prezent w wysokości 25 PLN, który odbiera się od razu po przejściu procesu weryfikacji danych. W praktyce droga do otrzymania bezpłatnych środków na obstawianie wygląda tak, jak przedstawia to instrukcja podana poniżej.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

TOTALbet bonus bez depozytu:

  1. Rejestrujesz konto, podając prawdziwe dane
  2. Wysyłasz bukmacherowi skan dokumentu tożsamości
  3. Stawiasz pierwszy kupon za 25 PLN przyznane za darmo!
  4. Twoje wygrane nie podlegają warunkom obrotu!

Bonus powitalny TOTALbet to nie tylko 25 PLN za weryfikację konta. Każdy nowo zarejestrowany może tutaj także zgarnąć 100% wartości pierwszego depozytu do 500 PLN.

Mimo że prezenty na start dostępne są niemal cały czas, warto mieć na uwadze, że niektóre z nich są ofertami limitowanymi. Jeżeli jesteście naprawdę zdecydowani na jakiś z bonusów, warto go odebrać jak najszybciej.

totalbet rejestracja konta
totalbet rejestracja konta

TOTALbet jest legalnym bukmacherem w naszym kraju, co oznacza, że korzystanie z jego oferty jest zgodne z polskim prawem i nie naraża nas na żadne przykre konsekwencje.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułLegalne zakłady bukmacherskie LvBET
Następny artykułPromocja „Szczęśliwa 13” w Forbet. Co to takiego?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.