Każdy kto interesuje się zakładami bukmacherskimi, na pewno marzy o tym, by wykorzystać je do zarabiania. Jakie są na to sposoby? Podpowiadamy tym, którzy jeszcze są „zieloni” w tym temacie!

Sposoby na zarabianie na bukmacherce
Sposoby na zarabianie na bukmacherce

Zarabianie u bukmachera online

Wygrywanie w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważne, ale nie tylko skuteczne typowanie meczów może przynosić regularny zysk. Oczywiście, jest to stosunkowo najłatwiejsza droga do sukcesu.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jeżeli mamy wielu znajomych, którzy interesują się sportem, możemy uruchomić program partnerski bukmachera i tym samym zarabiać na rejestracjach z naszego polecenia. W tym sposobie przydaje się jednak coś zupełnie innego niż wiedza dotycząca sportu.

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, zarabianie na bukmacherce wcale nie musi być bardzo trudne. Wszystko zależy przede wszystkim od umiejętności gracza i tego, jakie kwoty go interesują.

Obstawianie sposobem na życie?

Nie ma osoby, która nie chciałaby mieć więcej i więcej. Jeżeli jednak podchodzimy do bukmacherki z umiarem, na pewno przyniesie nam więcej pożytku niż szkody. Warto mieć to na uwadze, bo dobre typy bukmacherskie to jeszcze nie wszystko.

Zdobywanie pieniędzy u bukmachera może przynosić pewne zyski, a jednocześnie nie na tyle duże, by rezygnować ze stałej pracy, to jest źródła dochodu. Jeżeli komuś zależy na wysokich zarobkach, musi zacząć od małych kroczków – rzucanie się na głęboką wodę nie jest dobrym pomysłem!

Rozpocząć obstawianie można w miejscu, gdzie na start dostępny jest zakład bez ryzyka. Takim portalem jest Betclic, w którym do zgarnięcia jest nawet 500 złotych zwrotu w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu postawionego u bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku