Raz w tygodniu bukmacher Forbet daje graczom szansę na zgarnięcie 100.000 PLN w gotówce. Sprawdźcie, na czym dokładnie polega promocja „Szczęśliwa 13” i jak można wziąć w niej udział!

Promocja "Szczęśliwa 13" w Forbet. Co to takiego?
Promocja „Szczęśliwa 13” w Forbet. Co to takiego?

Darmowe promocje w Forbet

Promocja o nazwie „Szczęśliwa 13” to specjalny konkurs dla najlepszych typerów zarejestrowanych na stronie www.iForbet.pl. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aby zakwalifikować się do oferty, należy zagrać za 10 PLN, stawiając 1,X bądź 2 na 13 wybranych przez bukmachera meczów. Osoba, która bezbłędnie wytypuje wszystkie spotkania, otrzyma nagrodę główną, czyli 100.000 PLN. Co najważniejsze, premia dla zwycięzców to prawdziwe pieniądze, których nie trzeba obracać!

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Mecze rozgrywane w ramach „Szczęśliwej 13” to nie zawsze rywalizacje ligowe. Często konkurs jest organizowany przy okazji Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy meczów międzynarodowych. Zawsze jest to jednak piłka nożna.

Na szczęście, nie trzeba być nieomylnym, by zgarnąć w Forbet jakąś nagrodę. Organizator opisywanej promocji przygotował coś także dla tych, którym nie do końca się powiedzie przy typowaniu:

  • 10 na 13 typów – bonus 100PLN
  • 11 na 13 typów – bonus 500PLN
  • 12 na 13 typów – smartfon iPhone 8

A co w sytuacji, gdy kilka osób poprawnie wytypuje 13 meczów? Wówczas nagroda zostaje podzielona na równe części.

Przypominamy, że promocja jest dostępna tylko dla osób zarejestrowanych u bukmachera. Jeżeli jeszcze się nie rejestrowaliście, możecie przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny Forbet: „BETONLINE”!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułTOTALbet bonus bez wpłaty!
Następny artykułFreebet na derby Mediolanu w Totolotku!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.