Ile wynosi podatek bukmacherski w roku 2019? Czy władze w naszym kraju planują jakiekolwiek zmiany w tej sprawie i kiedy ma to nastąpić? Podajemy najważniejsze informacje dla wszystkich typerów!

Jaki podatek za obstawianie u bukmachera?

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma obowiązek przestrzegania przepisów podatkowych obowiązujących w naszym kraju. Mówiąc prościej, jeżeli chcemy obstawiać mecze legalnie, musimy liczyć się z tym, że przyjdzie nam zapłacić za ewentualne wygrane, a także za każdy zagrany kupon.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Ile dokładnie wynosi podatek bukmacherski 2019? Dokładnie 12 procent od sumy zainwestowanych środków w zakładach bukmacherskich. Przykład: jeżeli stawiamy 10 złotych, płacimy 1,20 podatku, natomiast reszta jest naszym wkładem, przez który mnożony jest kurs ogólny zakładu.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Niestety, na tym jeszcze nie koniec, ponieważ w Polsce mamy jeszcze podatek bukmacherski numer dwa. Mowa tu o 10% w przypadku wygranych w wysokości co najmniej 2280 PLN. Jak łatwo policzyć, przy najniższej kwocie opodatkowanej opłata na rzecz państwa wynosi nieco ponad 200 złotych.

Legalne granie u bukmachera to – na szczęście – nie tylko wady, ale i zalety. Wielu z nich organizuje promocje, które niwelują opłaty podatkowe. Jakby tego było, grając w polskich firmach wspieramy polski sport (wielu bukmacherów sponsoruje polskie kluby czy imprezy) i nie musimy martwić się o kary przewidziane w ustawie hazardowej.

Oczywiście, nie musicie nam wierzyć na słowo. Wystarczy kilka chwil, by móc na własnej skórze przekonać się, jak dokładnie wygląda gra w legalnych zakładach bukmacherskich. Darmowe konto do obstawiania można założyć bez wychodzenia z domu, całkowicie online!

Chcesz zarejestrować się u bukmachera legalnego w naszym kraju? Wystarczy, że wejdziesz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bez podatku