Nie trzeba postawić wygranego kuponu, by na najważniejszą galę MMA tego weekendu odebrać od bukmachera Fortuna aż 20 PLN pewnej kasy! oto najnowsza promocja dla miłośników sportów walki!

Pewniak na MMA. Bukmacher Fortuna daje 20 PLN pewnej kasy!
Pewniak na MMA. Bukmacher Fortuna daje 20 PLN pewnej kasy!

MMA promocje bukmacherskie

Firma bukmacherska Fortuna z myślą o fanach mieszanych sztuk walki przygotowała wyjątkowy bonus – gwarantowane 20 PLN, które można odebrać tylko za postawienie jednego kuponu.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich. Nie trzeba się do niej zapisywać, a wszystko sprowadza się do spełnienia kilku prostych warunków.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Uwaga! Promocja obowiązuje tylko na zakładach na żywo, co oznacza, że nie można skorzystać z niej grając przed rozpoczęciem gali KSW 50, która jest bohaterką całej tej akcji.

Fortuna bonus bez obrotu!

Do oferty kwalifikują się kupony postawione za co najmniej 20 PLN brutto, w których znajdzie się przynajmniej jeden typ na KSW 50 zagrany LIVE. Nie musi być to kupon wygrany, co jest ogromnym ułatwieniem!

Du Plessis D. – Santos Lutterbach J. 1.42.73
Rola A. – Costigan C. 1.72.03
Janikowski D. – Giles T. 1.135.1
Narkun T. – Mysiala P. 1.154.73
Parke N. – Wrzosek M. 1.42.73
De Fries P. – Henrique L. 1.432.62
Radcliffe J. – Chmielewski A. 1.52.41

Jeżeli ktoś ma już swoje przygotowane na KSW 50 typy bukmacherskie, na pewno chętnie sięgnie po weekendową promocję Pewniak na MMA. Tym bardziej, iż 20 PLN odbiera się tutaj bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu!

Wszystkie dodatkowe środki z tej oferty przyznane zostaną graczom do końca 16 września, czyli poniedziałku po zakończeniu wydarzenia promocyjnego.

Uwaga! Bukmacher Fortuna daje nowym klientom nawet 20 PLN ekstra za samo wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„, a przy pierwszej wpłacie można liczyć nawet na 1000 PLN w formie bonusu 100%!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNoble Bet czy Noblebet.pl? Która nazwa jest poprawa i czy ten bukmacher jest legalny?
Następny artykułLiga Mistrzów ze zwrotem! 50 złotych od Betclic Polska!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.