Jeżeli będziesz aktywnie obstawiał skoki narciarskie na żywo, Fortuna przyzna ci po tym weekendzie 20 PLN bonusu!

Obstawianie skoków na żywo. Bonus 20 PLN w Fortunie!
Obstawianie skoków na żywo. Bonus 20 PLN w Fortunie!

Bonus bukmacherski na skoki narciarskie

Promocja obowiązuje tylko do końca 20 stycznia, czyli do czasu zakończenia weekendu z Pucharem Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Jeżeli chcesz odebrać 20 PLN za swoją aktywność, musisz w dniu 19 oraz 20 stycznia postawić przynajmniej po jednym kuponie LIVE za co najmniej 20 PLN brutto. Ważne, byś zawarł jedynie typy ze skoków narciarskich i nie dodawał do nich propozycji z piłki nożnej czy innych sportów.

Legalny bukmacher Fortuna bierze pod uwagę tylko typy zagrane w dziale Zakłady LIVE. Nie kwalifikują się zatem typy prematch, czyli stawiane przed rozpoczęciem konkretnego wydarzenia.

Promocje bukmacherskie Fortuna

Tylko od ciebie zależy czy postawisz kupon SOLO, AKO czy MAXIKOMBI. Każdy z tych rodzajów pozwala na odebranie przygotowanej premii pieniężnej.

Aktywność na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej traktowana jest w ten sam sposób. Oznacza to, że możesz zapewnić sobie bonus nawet grając tylko i wyłącznie w smartfonie bądź tablecie.

Dodatkowe pieniądze zasilą konta odpowiednich osób w dniu 21 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek. Prezent od Fortuny przyznawany jest w formie 2800 punktów lojalnościowych FKP, co odpowiada kwocie 20 PLN.

Nie masz jeszcze konta u tego legalnego bukmachera? Możesz założyć je za darmo i to w każdej wolnej chwili. Co bardzo ważne, Fortuna nie wymaga od razu podania danych do weryfikacji!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTypowanie skoków narciarskich. Zwrot 50 PLN!
Następny artykułGdzie obstawiać Oscary 2020?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.