Bardzo dużo graczy decyduje się właśnie na tych bukmacherów online. Nie może to jednak zaskakiwać. Wszak na stronach lvbet.pl oraz noblebet.pl można zgarnąć bardzo atrakcyjne bonusy powitalne. Poniżej możesz zapoznać się z tymi promocjami.

noblebet bonusy euro 2020

Bonus na start w LV BET

Chcesz otrzymać bonusy dla nowych użytkowników – aż do 3333 PLN? Musisz najpierw zarejestrować się na lvbet.pl i zaznaczyć wariant „Bonus Powitalny 2000 PLN”. Co dzieje się dalej? Przy pierwszym depozycie możesz zgarnąć do 2000 PLN. Pamiętaj o zagraniu kuponu kombi (co najmniej trzy zdarzenia o kursie łącznym minimum 2.50, każde z nich powinno mieć zaś kurs minimum 1.25) i aktywowaniu mnożnika x100. Bonus jest ważny przez miesiąc po dokonaniu wpłaty. Warto dodać, że kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na konkretnych graczy, czy handicapów azjatyckich itp. Aby samodzielnie użyć bonusu, typer musi wybrać na kuponie sekcję „Użyj bonusu Wygrane x100”. Pamiętaj, że przed wypłatą środków bonusowych kwota depozytu musi być cztery razy obrócona po kursie minimalnym wynoszącym 2.00. Chcesz grać kupony AKO? W takim razie minimum jedna sekcja powinna mieć kurs co najmniej 1.50.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

To nie wszystko. Po rejestracji na stronie lvbet.pl możesz także zainkasować bonus do 1000 PLN od drugiego depozytu. Warunki są zbliżone w porównaniu do pierwszej promocji. Po dokonaniu wpłaty i zagraniu odpowiedniego kuponu (co najmniej trzy zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50, pojedyncza selekcja powinna mieć zaś minimalny kurs 1.25) będziesz mógł aktywować mnożnik x50. W tym wypadku należy liczyć się potem z trzykrotnym obrotem kwoty depozytu (minimalny kurs 2.00). Jeśli chcesz zagrać kupon AKO, to przynajmniej jedna selekcja powinna wynosić 1.50. Możesz także skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 333 PLN. Aby to zrobić, musisz zaznaczyć okienko bonusowe “Zakład bez ryzyka” w trakcie realizowania trzeciego depozytu. Dodatkowo kwota zostanie powiększona o 0.01%. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Minimalny kurs wynosi 1.75. Do promocji kwalifikują się natomiast wyłącznie zakłady pojedyncze, a także kombinacyjne…

Dlaczego warto być nowym userem Noblebet?

Od pierwszego depozytu, po założeniu konta na noblebet.pl, możesz otrzymać aż 100% do 1200 PLN. Przy rejestracji musisz zaznaczyć opcję „BONUS POWITALNY 1200 PLN”. Wówczas otrzymasz 5% od swojego depozytu wraz z mnożnikiem kursu całkowitego x20. Jego równowartość będzie zaś wynosiła do 1200 PLN. Co dzieje się dalej? Bonus możesz wykorzystać, jeśli zagrasz zakład kombinacyjny o kursie minimalnym 3.00 (na kuponie powinny znajdować się co najmniej dwie selekcje mające kurs minimum 1.30). Warto dodać, że środki bonusowe są aktywne łącznie przez 30 dni od momentu zrealizowania depozytu. Kupon z mnożnikiem nie może dodatkowo zawierać np. zakładów specjalnych na graczy oraz handicapów azjatyckich itp.

Pamiętaj, że przed ewentualną wypłatą kwota depozytu musi być obrócona cztery razy (kurs minimalny to 1.85). Każda selekcja kuponu AKO nie może być zaś mniejsza niż 1.40. Warto dodać, że rejestracja na noblebet.pl uprawnia Cię także m.in. do gry bez podatku (przez 30 dni) oraz do skorzystania z innych promocji. Chodzi o bonus od drugiego depozytu 50% do 600 PLN, czy bonus od trzeciego depozytu 100% aż do 200 PLN (na sporty wirtualne).

Podsumowanie

Bonusy powitalne w LV BET i Noblebet są bardzo atrakcyjne. Warto z nich skorzystać, by mieć jeszcze większe szanse na bardzo duże wygrane pieniężne.

5 / 5. Ocen: 1


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułKasyna online w Polsce – czy warto grać z minimalnym depozytem?
Następny artykuł4 ciekawostki statystyczne o drużynie Marka Papszuna
Legalny poker online w Betgames STS. Obstawianie gier karcianych jak poker online, bakarat czy wojna. Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS z kodem promocyjnym "BETONLINE".