Legalny bukmacher LV BET przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy, dzięki której można otrzymać nawet 100 PLN na Wirtualne Sporty!

LV BET daje graczom 100 PLN na Wirtualne Sporty!
LV BET daje graczom 100 PLN na Wirtualne Sporty!

Bonus specjalny LV BET

Oferta obowiązuje do dnia 13 stycznia. Każda osoba zarejestrowana w LV BET ma prawo skorzystać z niej, a tym samym odebrać dodatkowe pieniądze na obstawianie.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonus przyznawany jest za depozyt wynoszący minimum 20 PLN. Mniejsze kwoty wpłat nie są brane pod uwagę i nie kwalifikują się do promocji.

LV BET powiększa konto uczestników akcji o 50% wartości wpłaconych przez nich pieniędzy. Liczy się tylko pierwsze księgowanie kwalifikacyjne, dlatego tak istotne jest, by zdecydować się na doładowanie profilu jak największymi środkami.

Premia za wpłatę u bukmachera

Wszystkie promocyjne pieniądze mogą być wykorzystane jedynie w dziale Wirtualne Sporty. Znajdziecie w nich zakłady na rywalizacje komputerowych sportowców – piłkarzy, tenisistów czy dżokejów.

Jeżeli nie jesteś osobą zarejestrowaną w LV BET, nie otrzymasz bonusu. Aktywność w punktach stacjonarnych nie jest brana pod uwagę, dlatego tak istotna jest rejestracja konta umożliwiającego obstawianie online.

Formularz rejestracyjny można wypełnić na oficjalnej stronie internetowej LV BET. Przy tworzeniu profilu można opcjonalnie podać kod promocyjny „BETONLINE„, który jest dostępny tylko przez limitowany czas!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułTotolotek i wysokie kursy bukmacherskie
Następny artykułTypowanie skoków narciarskich. Zwrot 50 PLN!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.