Bukmacher Betclic Polska przygotował promocję, w której nie trzeba martwić się przegranymi kuponami na Ligę Mistrzów. Jak zgarnąć zwrot 50 złotych?

Liga Mistrzów ze zwrotem! 50 złotych od Betclic Polska!
Liga Mistrzów ze zwrotem! 50 złotych od Betclic Polska!

Betclic Polska ze zwrotem

Oferta specjalna nosi nazwę Combi Crush Betclic. Jak łatwo się domyślić, dotyczy kuponów KOMBI, czyli takich, gdzie znajduje się sporo meczów o wysokim kursie. Nie każdy lubi ten typ obstawiania, ale skoro można spróbować bez ryzyka, to może warto się skusić? 😉

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Zwrot dostępny jest tylko dla osób, które się do niego zapiszą. Aby zarejestrować się w promocji, należy wejść na jej stronę i kliknąć czerwony przycisk z napisem „Dołącz tutaj”. Jest to na tyle proste, że powinien poradzić sobie z tym nawet początkujący typer.

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Bukmacher Betclic bonus na Ligę Mistrzów

Betclic przygotował w promocji zwrot 50 złotych. Właśnie tyle można otrzymać za nietrafiony kupon. Kwota cashbacku nie może być ani większa, ani mniejsza. Jest jeszcze dobra wiadomość – nie ma żadnego znaczenia to, ile typów nie wejdzie w kuponie promocyjnym!

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Graczowi pozostaje jedynie postawić kupon, który spełnia warunki akcji Combi Crush. Poniżej podajemy szczegóły, natomiast już teraz pragniemy poinformować, że sama promocja trwa do końca 18 września!

Jaki kupon kwalifikuje się do promocji:

  • Stawka 50 zł lub więcej
  • Co najmniej 5 typów na kuponie
  • kurs łączny 5.0 lub więcej
  • LIVE bądź pre-match

Bukmacher Betclic dla nowych graczy ma jeszcze pokaźniejszy bonus na start w formie cashbacku! Aby zgarnąć zwrot do 510 złotych od porażki w pierwszym zagranym kuponie, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym „KOD510”!

Co bardzo ważne, rejestracja w Betclic jest w stu procentach darmowa i legalna. Nowi gracze nie muszą przechodzić procesu weryfikacji, dzięki czemu chwilę po założeniu konta można przejść do obstawiania!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0


legalne gry hazardowe online
Poprzedni artykułPewniak na MMA. Bukmacher Fortuna daje 20 PLN pewnej kasy!
Następny artykułEwinner kod promocyjny VIP. Oferta tylko dla wybranych – jaki bonus można zgarnąć?
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.