Legalna firma bukmacherska LvBET staje się w naszym kraju coraz bardziej rozpoznawalna. Co znaleźć można w jej ofercie? Sprawdźmy, jaki przygotowała dla graczy bonus powitalny, a także promocje czy udogodnienia!

Legalne zakłady bukmacherskie LvBET
Legalne zakłady bukmacherskie LvBET

Bukmacher LvBET działa w naszym kraju legalnie na podstawie licencji wydanej w roku 2016. Nie można więc powiedzieć, by była to firma, która posiada w Polsce bogatą historię, chociaż na pewno nie powinien być to jednocześnie fakt przekreślający ją w waszych oczach.

Bonusy od legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aktualny kod bonusowy LvBET: BETONLINE

LvBET buduje swoją markę na ciekawych promocjach oraz sponsoringu wielu drużyn sportowych z całej Polski. Logotyp firmy znaleźć można, między innymi, na koszulkach Wisły Kraków czy bilbordach na stadionach Wisły Płock, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

sts kod bonusowy. "BETONLINE" daje 29 PLN bez depozytu
sts kod bonusowy. „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu

Bonus powitalny LvBET

Legalny bukmacher LvBET przed mundialem w roku 2018 związał się ze Zdzisławem Kręciną, który jest swego rodzaju ambasadorem firmy. Postać kontrowersyjna, ale jednocześnie dająca ogromne pole do popisu specom od marketingu. Potencjał w tym przypadku na pewno został wykorzystany i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Kręcinę znaleźć można, między innymi, w reklamach bonusu powitalnego LvBET. Każdy nowy gracz tego bukmachera może odebrać premię za pierwszy depozyt na konto. Na ten moment wygląda to tak:

  • Do 1000 PLN bonusu za pierwszą wpłatę
  • Do 500 PLN premii za drugi depozyt
  • Specjalny bonus powitalny dla tych, co wpłacą mniej niż 50 PLN!
promocje lvbet
promocje lvbet

Bukmacher LvBET udostępnia również kod promocyjny powiększający ofertę na start. Obecnie hasło do wpisania w formularzu rejestracyjnym brzmi: „BETONLINE”.

Promocje bukmacherskie w LvBET

Nie mamy wątpliwości, że bukmacher LvBET należy do tych marek, u których nie sposób się nudzić. Tak naprawdę nie ma tutaj dnia, by nie można było skorzystać z jakiegoś bonusu, dodatkowej promocji czy konkursu.

LvBET nie tylko nagradza kwotą 50 PLN wszystkich, którzy posiadają karnet na mecze swojej ukochanej drużyny (dotyczy klubów sponsorowanych przez firmę!), ale także organizuje liczne akcje takie jak ligi typerów z nagrodami czy premie za kolejne wpłaty na profil.

Jeżeli interesuje was obstawianie meczów bez podatku, oferta tego bukmachera również nie powinna was przesadnie zawieść. Mniejszą opłatę na rzecz państwa płaci się często w aplikacji mobilnej, ale także i na stronie w trakcie trwania ważnych rozgrywek jak Liga Mistrzów czy Liga Europy.

Obstawianie meczów w LvBET

Obstawianie meczów u legalnego bukmachera LvBET dostępne jest dla każdego, kto posiada w nim konto bądź wybierze się do jednego z kilkudziesięciu punktów stacjonarnych w całej Polsce.

W ofercie LvBET znajdziecie wydarzenia sportowe zarówno z najpopularniejszych dyscyplin, jak i takich, które nie cieszą się ogromnym zainteresowaniem (przynajmniej w Polsce). Dostępne kursy bywają naprawdę dobre, chociaż trzeba przyznać, że nie jest tak w każdej sytuacji.

Legalne zakłady bukmacherskie – www.LvBET.pl!

Osoby zarejestrowane w LvBET mogą obstawiać nie tylko pre-match, ale także Live. Od pewnego czasu firma posiada też w swojej ofercie bardzo dobre Wirtualne Sporty, które są znakomitym sposobem na zabijanie bukmacherskiej nudy oraz powinny spodobać się każdemu, komu zależy na szybkim rozliczaniu zagranych kuponów.

LvBET Rapid Pay

U bukmachera LvBET znajdziecie wszystkie popularne metody płatności, w tym znanego zagranicznego Skrilla. To jednak głównie opcja Rapid Pay sprawia, że wielu graczy traktuje metody płatności w LvBET za ogromną zaletę.

Wirtualne Sporty LvBET
Wirtualne Sporty LvBET

Czym jest Rapid Pay? To specjalna funkcja, dzięki której uzyskujemy wygrane środki w kilka minut od zlecenia wypłaty. Nie potrzebujemy czekać jednego czy dwóch dni na księgowanie i załatwienie naszej sprawy – wszystko odbywa się w sposób zautomatyzowany i ekspresowy!

Musimy mieć na uwadze, że opcja Rapid Pay jest dostępna tylko w przypadku wybranych banków. Nie powinno to jednak stanowić żadnego problemu. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach założenie konta można dokonać bez wychodzenia z domu i to w kilka minut.

Aplikacja mobilna LvBET

Bez aplikacji mobilnych niektórzy nie wyobrażają sobie życia w dzisiejszych czasach. Obstawiający też coraz bardziej się do nich przekonują. I trudno się dziwić, patrząc na program przygotowany przez bukmachera LvBET.

Każdy gracz może pobrać aplikację buka na swoje urządzenie z systemem Android bądź iOS oraz korzystać z wszystkich dostępnych w niej funkcji, to jest obstawiania z dowolnego miejsca, zawierania zakładów live, przeglądania statystyk, oglądania i typowania Wirtualnych Sportów, a także dokonywania wpłat czy zlecania wypłat.

lvBET aplikacja mobilna
lvBET aplikacja mobilna

Czy LvBET to dobry bukmacher?

Na pewno bukmacher LvBET z każdym tygodniem oferuje coraz więcej i nie można powiedzieć, by nie był w naszym kraju rozpoznawalny. Na tle konkurencji ma jeszcze trochę do nadrobienia, ale w niektórych elementach nawet radzi sobie od niej lepiej.

Do największych zalet LvBET należą ekspresowe wypłaty wygranych, nie najgorsze kursy, liczne promocje i konkursy oraz aplikacja mobilna, która spisuje się w praktyce naprawdę nieźle.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLegalne zakłady bukmacherskie Fortuna
Następny artykułTOTALbet bonus bez wpłaty!
Obstawianie to moja pasja. Gram tylko u legalnych bukmacherów - nie zawsze na bardzo wysokie stawki, ale istotne, że skutecznie! Piszę o aktualnych promocjach, bonusach i sprawdzonych systemach.